Crawler Parental Control 1.1 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Crawler Parental Control 1.1 Download konusu Crawler Parental Control 1.1 Download

  Tanıtım : Crawler Parental Control programı ile çocuklarınızın bilgisayar başında ne yaptıklarını görebilirsiniz. En iyi filtre programlarından birisi olan bu program ile artık bilgisayar aktivitelerinizi çok kolay bir şekilde görüntüleyebileceksiniz. Çok geniş kullanım olanakları sunan Crawler Parental Control ile artık internet, bilgisayar aktivitelerinizi kontrol altında tutabileceksiniz.
  Tamamen ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kullanan kişilerin nelere izinleri olduğunu, nelere izinleri olmadığını siz belirleyeceksiniz.
  Program özellikleri: Kolay kullanım olanakları sunan basit kullanıcı arayüzü ile birçok işlemi çok rahatlıkla yerine getirebileceksiniz.
  İçerik Kontrolü: Evinizde veya ofisinizde tüm içeriğinizi filtreleyerek kullanabilirsiniz. Her kullanıcı için farklı izinler de sunan bu program ile bilgisayarınıza sizin dışınızda oturanlara karşı kontrol sağlamış olacaksınız.
  Zaman Kontrolü: Çocuklarınızın bilgisayar başında ne kadar zaman harcamak istediklerini artık siz belirleyebilirsiniz. Üstelik otomatik olarak. Internet aktivitelerini zamana göre sınırlandırarak belirli saatler dışında internete erişimi engelleyebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız ev ödevlerini yapabilecek kadar zamana da sahip olabilir.
  Email Bildirimleri: Bilgisayarınızda çevrimiçi veya çevrimdışı tüm aktiviteleri kontrol edebilen Crawler Parental Control ile tüm bu aktiviteleri dilerseniz eposta hesabınıza göndertebilir ve evde olmasanız bile çocuklarınızın bilgisayar başında neler yaptıklarını görebilirsiniz.
  Uygulama Kullanım İzinleri: Bu özellik sayesinde çocuklarınızın hangi programları kullanıp hangilerini kullanamayacaklarını da belirleyebilirsiniz. Hazır mesajlaşma programları, dosya paylaşım programları gibi programları engelleyerek çocuklarınızın internette geçirdiği zamanı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
  Sistem İzinleri: Sistem dosyalarına giriş iznini kaldırdığınız zaman bilgisayarınızın bozulmaması veya sistem dosyalarınıza zarar gelmemesini sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz izinlere göre çocuklarınız hiçbir sistem dosyasına erişemez duruma gelecektir. Bu sayede hem bilgisayarınız hem de çocuğunuz daha da güvende olacaktır.
  Ekran Görüntüleri: Bu gelişmiş özellik sayesinde çocuklarınızın bilgisayar başında ne yaptıklarını görüntülü olarak da takip edebileceksiniz. Belirli aralıklar ile ekranın görüntüsünü alan Crawler Parental Control programı ile artık bilgisayarınızın ve çocuğunuzun güvenli ve kontrolü tamamen sizin elinizde.
  [​IMG]
  Önemli! Programı yüklerken Crawler Toolbar da yüklenmek isteniyor. Bu özelliği devre dışı bırakabilir ve Toolbar'ı yüklemeyi iptal edebilirsiniz. Ayrıca programı ilk açtığınızda bir yönetici şifresi oluşturmanız gerekiyor. Bu oluşturduğunuz şifreyi asla kaybetmemelisiniz. Kaybederseniz belirteceğiniz email adresinize gelen şifre sıfırlama mesajı yardımı ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  Önemli! Programı kaldırmanız için öncelikle sağ alt bölümden programı açmanız gerekmektedir. Ardından Application Settings bölümüne girin. Orada Uninstall bölümü mevcut. Buraya program yönetici şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Ardından program otomatik olarak bilgisayarınızdan silinecektir.
  Önemli! İnternet aktivitelerini kısıtlamak için gerekli olan ayarları internet tarayıcınız proxy ayarlarından yapmanız gerekmektedir. Bu ayarları yapmanız için gerekli olan direktifler program içerisinde mevcuttur.
  Not! Program ZoneAlarm Internet Security programı ile uyumlu çalışmamaktadır.

  Dil: İngilizce

  Platform: Windows XP

  Uninstall Seçeneği? Evet

  Limit: Yok

  Yapımcı: Crawler

  Dosya Boyutu: 6,11 MB

  Lisans: Ücretsiz

  [​IMG]

  Crawler Parental Control 1.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Crawler Parental Control Forum Tarih
Nightcrawler / Kurt Wagner (Nightcrawler Kimdir? - Nightcrawler Hakkında) Masal Kahramanları 18 Ocak 2010
GSiteCrawler 1.23 Download Webmaster Genel 3 Şubat 2009
Gsite Crawler (Site Haritası Programı) indir G-H 18 Aralık 2008
Optenet PC Parental Control 9.4.1 Güvenlik Programları 17 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş