CorelDRAW Graphics Suite X4 Kurulum (Resimli Anlatım)

'Resimli Program Anlatımı' forumunda semyav5mitq tarafından 22 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. CorelDRAW Graphics Suite X4 Kurulum (Resimli Anlatım) konusu Programın Full'unu İSteyenler konuya mesaj atsınlar.
  lütfen pm atmayınız.


  [​IMG]

  Corel, Adobe Illustrator’a karşı gösterilen az sayıdaki alternatif yazılımlardan olan CorelDraw paketini güncelledi. Draw’ın 14. nesli olan X4 sürümü iki yıl önce çıkarılan X3′e çok benzese de Corel’a göre 50′den fazla sayıda yeni özellikle beraber geliyor.
  CorelDraw X4 ile biçim (format) desteği de genişliyor: Microsoft Office Publisher, Illustrator CS3, Photoshop CS3, PDF sürüm 8, AutoCAD DXF, DWG ve Painter X.
  Yazılım paketinin en fazla dikkat çeken yeni özelliklerinden bir tanesi “Straighten Image” (Resim Düzleştirme): Corel bu özelliğin tarayıcıdan geçen resimleri veya farklı bir açıdan çekilmiş fotoğrafları çabucak ve kolayca dümdüz hale getirebildiğini iddia ediyor.

  Üç endüstri lideri uygulama içeren ürünün kullanımı kolay grafik süiti, üretkenliği geliştirerek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. Vektörel illustrasyon, sayfa tasarımı, dijital resim ve hareketli grafikler hazırlanabilmektedir. CorelDRAW 12 ile;Güçlü yaratıcı özelliklerle çok çeşitli tasarım araçları, etkileşimli efektler, kapsamlı metin kontrol araçları ve yüksek kalitedeçıkış özellikleri içeren bir illüstrasyon ve sayfa tasarım uygulamasıdır. Baskı ve Web için grafik, logo, mizanpaj, ve diğer çalışmalarında kullanılabileceği çok değerli bir programdır. Corel PHOTO-PAINT 12;Hızlı, güçlü ve kolay kullanımlı dijital resim araçları sunar.Fotografları kolaylıkla düzenlemenizi ve kontrol edilmesini sağlar. Bu sürümdeki yeni Touch-Up Brush arası resimlerdeki problemleri kısa zamanda çözülmesini sağlar. Sonuçlar ekranda gerçek zamanlı gösterilik ki esnek ve güvenli çalışılabilsin. Corel R.A.V.E 3; Web grafikleri, arayüz elemanları ve sunum hazırlamak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir programdır. Macromedia Flash formatında kaydedilebilen hareketli grafikler oluşturulabilmektedir. Tweening sayesinde metin geçişleri ve efektleri oluşturulabilir.
  Programın tanıtım videosu
  http://www.corel.com/content/flash/cdgsx4/cdgsx4_video.html


  YÜkleme:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Resimli anlaımı indirmek için:
  illegal link yasaktır.

  Programın Demene Sürümü:
  Burdan İNdir

  İlacını İSteyenler Yukardaki Linkden İndirmesin konuya mesaj yazıp isteyenlere göndericem.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CorelDRAW Graphics Suite Forum Tarih
CorelDRAW Graphics Suite X3 13.0 C-D 5 Şubat 2009
CorelDRAW® Graphics Suite X3 C-D 20 Ağustos 2008
CorelDraw X5 - Osman Gürkan Kitap, Resim ve Dergi 11 Mayıs 2010
DX Graphics - Vista Wallpapers Wallpaper / Resimler 17 Şubat 2010
Sales Letter Graphics Pack Diğer Grafik Paylaşımları 2 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş