Corel Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate

'C-D' forumunda Siraç tarafından 13 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Corel Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate konusu
  Corel Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate

  [​IMG]

  Corel Paint Shop Pro Photo X2 dijital fotoğrafçılığın gücünü ve yaratıclığını daha fazla kullanıcıya sunan bir takım yeni ve çarpıcı eklentiler içeriyor.

  Corel Paint Shop Pro Photo X2’deki yeni özellikler:

  Ekspres Lab
  Tamamıyla yeni ekspres lab modu, kullanıcılara eskiden sadece birkaç fotoğraf düzenleyebildikleri süre içinde, düzinelerce fotoğraf görüntüleme ve düzenleme imkanı sunuyor. Ekspres lab sayesinde kesme, döndürme, renk ayarları yapma ve bunlardan başka sık kullanılan birçok işlem, her bir imajı tek tek açmaya gerek olmadan, çok sayıda imaja hızlı bir şekilde uygulanabilir. Artık yeni başlayanlar bile fotoğrafları profesyonel bir fotoğrafçı kadar hızlı ve becerikli düzenleyebilir. Ekspres lab tüm formatlar için tam destek sağlar.

  Grafit Görünümü ve Hissi
  Corel Paint Shop Pro Photo X2 fotoğrafa odaklanmayı sağlayan yeni bir grafit çalışma alanı içermekte. Yeni arayüz, tarafsız renk ayarlamaları için de nötr bir arka plan sağlamakta.

  HDR Foto Birleştirme
  Yeni HDR Photo Merge ile, kullanıcılar yüksek kontrastlı bir manzaranın gölgelerinde ve parlak noktalarında bulunan tüm detayları yakalayan fotoğraflar yaratabilirler. Kullanıcılar, değişik pozlarda çekilen iki veya daha fazla fotoğrafı birleştirebilir ve kontrastı ortaya çıkaran otomatik olarak atlatma ve yakma (dodge and burn) için aydınlatma (clarify) özelliğini kullanabilir.

  Makyaj Araçları
  Yeni inceltme (Thinify™) aracı ile kullanıcılar tek bir tuşa basarak birinin daha ince görünmesini sağlayabilir. Yeni göz (Eye Drop) aracı kanlanmış gözlerdeki kırmızılığı alır. Popüler bronzlaştırma fırçası (Suntan brush) ve leke kapatıcı (Blemish fixer) araçları da tüm seviye kullanıcıların çabucak ve kolayca profesyoneller gibi fotoğraflara dokunabilmesi için geliştirildi.

  Katman Stilleri
  Yeni katman stilleri ile fotoğrafçılar ve sektördeki diğer kullanıcılar, yazılara, fotolara ve diğer yaratıcı projelere gölge ekleyip çıkarabilir, kabartma yapabilir, iç ve dış parlaklık verebilir, bunları eğebilir ve yansıtma verebilir.
  Görünen Filigranlar (Visible Watermarks)
  Müşteriye göstermek isteyen profesyonel fotoğrafçı da olsa fotoğraflarını internette paylaşmak isteyen biri de olsa kullanıcı, kolayca kişisel bir filigran yaratıp fotoğraflarına ekleyebilir.

  Orijinalleri Otomatik Olarak Saklama
  Yeni oto-orijinali koruma seçeneği kullanıcılara, orijinal imajlarının korunduğunu bilerek fotoğraflarında güvenle değişiklik yapma imkanı tanıyor

  Ofis İçin Kayıt
  Yeni ofis için kaydet seçeneği sayesinde verilen bir proje için fotoğraflar otomatik olarak tekrar boyutlandırılır ve uygun formatta kaydedilir. Kullanıcıların e-posta aracılığla imajlarını paylaşmasını kolaylaştırmak için de dosya boyutları otomatik olarak sıkıştırılır. Kopyala ve yapıştırı tercih eden kullanıcılar da aynı özelliklerden yeni özel kopyala seçeneği sayesinde faydalanabilir.

  Dinamik Lisan Değiştirme
  Dinamik lisan geçişi, Corel Paint Shop Pro Photo X2 kullanıcılarının tercih ettikleri lisanda çalışmalarını kolaylaştırır.

  Yeni İmaj Olarak Kesme
  Birçok imajı birden taratan kişiler için yeni imaj olarak kesme seçeneği taranmış fotoğrafları otomatik olarak ayrık dökümanlara açar, bu da kullanıcıların fotoğraflarını kesme ve kaydetme hızını ve etkinliğini dramatik olarak arttırır.


  DOWNLOAD:

  RapidShare: Easy Filehosting

  RapidShare: Easy Filehosting

  RapidShare: Easy Filehosting

  RapidShare: Easy Filehosting

  VEYA

  Corel.Paint.Shop.Pro.Photo.X2.Ultimate.v12.5.Multi lingual.Incl.Keymaker-CORE

  RapidShare: Easy Filehosting
  RapidShare: Easy Filehosting
  RapidShare: Easy Filehosting
  RapidShare: Easy Filehosting

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Corel Paint Shop Forum Tarih
Portable Corel Paint Shop Pro Photo XII.01 Eng/M.Lang O-P 27 Eylül 2009
Corel Paint shop Pro PhotoX2 İçin Scrapz (Hazır malzemeler) Photoshop Programları 24 Mayıs 2009
Corel Paint Shop Pro X2 C-D 28 Kasım 2008
Corel Paint Shop Pro C-D 28 Ağustos 2008
CorelDraw X5 - Osman Gürkan Kitap, Resim ve Dergi 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş