Corel Draw 12 Türkçe Yama İndir

'Türkçe Yama Arşivi' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Corel Draw 12 Türkçe Yama İndir konusu Corel Draw 12 Türkçe Yama İndir

  Alıntıdır.

  [FONT=&quot]Corel Draw 12 Türkçe Yama

  [​IMG]


  [/FONT]
  Tanıtımı : CorelDraw pek çok bilgisayar kullanicisinin çizim yapmakta, poster, duyuru, brosür gibi medyalari hazirlamakta kullandigi bir yazilim. CorelDraw Graphics Suite 12.0 son kullanicisina dört CD ile sunuluyor. Yazilim paketi içinden çikan 4 CD�nin sadece ilkinde uygulamalarin bulundugunu söylersek herhalde yüksek kalitedeki clipart, fotograf, taslak, font ve egitim içeriginin ne kadar güçlü oldugu da ortaya çikacaktir. Adobe uygulamalarinin neredeyse yari fiyatina alabileceginiz CorelDraw, Corel Photo-Paint ve Corel RAVE gibi konusunda uzman yazilimlardan olusan bu grafik paketi bu konuda çalisan herkesin ihtiyaci olan tüm araçlari içermeyi basariyor. Yazilim paketi içinde yer alan CorelDraw�da yer alan yeni özelliklerin büyük bir çogunlugu kullanisliligi artirmayi hedefliyor. Eklenen bir çok yeni özelligin klasik CorelDraw kullanicilarini memnun edecegini ve terfi etmek için bir neden teskil edecegini düsünüyoruz. Örnegin bunun için Corel, yeni baslayanlara yönelik olarak Smart Drawing araci adi altinda yeni bir özellik de sunuyor. Bu sekilde kullanici kabataslak bir çizim yaptiginda bu, otomatik olarak uygun geometrik sekillerden birine dönüstürülebiliyor.
  CorelDraw içinde yer alan 2. en büyük yenilik ise CAD uygulamalarindakine benzer nesne hizalama özelligi. Bu sekilde iki nesne hiç ugrasmadan uç uca eklenebiliyor. Corel Photo-Paint�e ise fotograflardaki pislikleri temizlemek için bir firça eklenmis. Corel RAVE�de de yeni semol kütüphanesi dikkatleri çekiyor.
  Yazilimin baslica özellikleri su sekilde özetlenebilir.
  Corel Graphics Suite 12 Türkçe
  Üç endüstri lideri uygulama içeren tek bir entegre, kullanimi kolay grafik süiti, üretkenliginiz gelistirecek güçlü grafik tasarimi çözümleri sagliyor.
  CorelDRAW 12, Corel PHOTO-PAINT 12 ve Corel R.A.V.E. 3, vektörel illüstrasyon, sayfa tasarimi, dijital resim ve hareketli grafikler hazirlamanizi sagliyor.
  Eger yazilimi satin alirsaniz paket içerisinde sunlarda birlikte geliyor.
  CorelDRAW 12
  Corel PHOTO-PAINT 12
  Corel R.A.V.E. 3
  CorelTRACE 12
  Corel CAPTURE 12
  Bitstream Font Navigator 5
  Microsoft® Visual Basic® for App. 6.3
  Kodak Digital Science Renk Yönetimi Sistemi Quicktime 6 Player Kullanim Kilavuzu 10,000 clipart 1,000 fotograf 900 Türkçe True Type Font


  [FONT=&quot]RapidShare: Easy Filehosting[/FONT]
   
 2. akaranfil

  akaranfil Yeni Üye

  yamadan virüs çıktı niye?
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Corel Draw Türkçe Forum Tarih
CorelDraw X5 - Osman Gürkan Kitap, Resim ve Dergi 11 Mayıs 2010
Corel DRAW Graphic Suite X4 C-D 17 Mart 2009
CorelDRAW Graphics Suite X3 13.0 C-D 5 Şubat 2009
CorelDRAW Graphics Suite X4 Kurulum (Resimli Anlatım) Resimli Program Anlatımı 22 Aralık 2008
Corel Draw 'da Sigara Yapımı Grafik ve 3D Tasarım 29 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş