Cooper Controls Kroma iLight aydınlatma sistemi

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Cooper Controls Kroma iLight aydınlatma sistemi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cooper Controls Kroma iLight aydınlatma sistemi
  Dünya çapında tanınmış bir firma olan Cooper Controls aydınlatma sektöründe ihtiyaç duyulan mimari eğlenceli ve enerji hizmeti sunmaktadır. İngiliz firması Cooper Controls Kroma iLight konusunda uzman olarak aydınlatma sistemi alanı ile kendine yeni güç kazandırarak yolunda hızla ilerlemektedir. iLight projesinin tasarımı ve üretimi İngilterede yapılmaktadır. iLight aydınlatma sistemi aydınlatma amacı ile üretilmektedir. Ancak istekler doğrultusunda her ihtiyaca karşılık vermek isteyen ünlü firma Cooper Controls havalandırma müzik perde v.b gibi kontrollü sistemleri en üst seviyede teknoloji ile sunmaktadır.

  [​IMG]
  Kroma iLight aydınlatma sistemi tarafından 2008 yılının son ayında piyasaya düşen yeni kontrol panellerinden Revio & Ineo bu zamanda kadar görülmüş aydınlatma kontrol sistemlerinden biraz daha farklıdır. Moderne ve estetetik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlayan mimarinin önem verildiği mekanlar için tarz olarak çok katkısı vardır. Büyüleyici görünümün dışında iLight sade oluşu ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
  Revio aydınlatma sistemleri
  Aydınlatma sistemlerindeki seviye kontrolü genel olarak panelin ön tarafında bulunan tuşlar ve butonlar ile çalışma sağlanıyor. Anahtara basıldığı an itibari ile uyarı vermektedir. Panelde bulunan tuşlar ile ışık için dim ayarı yapılabilir.
  Uv kotuması bulunan likid cama benziyen polikarbonat koruyucu önyüz[​IMG] paneldeki doğal rengi üzerindeki grafik ve reismleri korur bunun yanında kolay temizlenen bir aydınlatma sitemi olma özelliğini taşımaktadır. Revio kontrol aydınlatma sistemi paneli iLight tarafından daha çok geliştirilmiş özel aydınlatma sistemi kontrol yazılımı iCANsoft tarafından veya iLight Kontrol Üniteleri ile 2 ayrı farklı çeşitte temin etmek mümkün.
   

Bu Sayfayı Paylaş