Conflict: Denied Ops Demo

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 27 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Conflict: Denied Ops Demo konusu
  Conflict: Denied Ops Demo indir download bedava aksiyon oyunu

  [​IMG]

  CIA özel aktiviteler bölümü gizli ve izole edilmiş operasyonlar gerçekleştirmektedir. Ve bu birim ile ilgili herhangi bir ipucu ele geçirilirse Birleşik Devletler Hükümeti tüm bu gizli aktiviteleri inkar edecek. Conflict: Denied Ops yüksek erişimli, mükemmel özelliklere, bol aksiyonlara sahip eşzamanlı operasyon oyunudur. Bir takım olarak mükemmel yeteneklere ve deneyimlere sahip olup teröristlerin başına tonlarca bomba yağdırmaya, suçluları tek atış ile sniper silahı ile vurmaya ve daha bir çok farklı oyun stiline uyum sağlamak zorundasınız. Takımınıza uymazsanız tüm takımınız kaybeder ve herşey açığa çıkar!
  İkili taktikler - Takım üyelerinizden istediğini seçin ve tek kişilik oyun versiyonunda çok daha rahat hareket edin. Veya bir arkadaşınız oyununuza online olarak katılsın ve gerçek bir takım oluşturun.

  Düşmanlarınızı patlatın - Bölümler inanılmaz derece ateş altında geçmekte ve devam etmeniz için düşmanlarınızı havaya uçurmanız dahi gerekebilir.


  Herşeyi patlatın - Düşmanlarınızı patlayıcı silahlar ile bubi tuzakları ile bezdirin. Duvarları arabaları, evleri kısacası herşeyi envanterinizde hangi bomba var ise ona göre patlatın.

  Erişilebilir aksiyon - Tek kişilik oyun modunda takımınıza görevleri ve emirleri siz veriyorsunuz. Çok kolay bir şekilde birkaç tuşa basarak hangi takım üyesinin nereye gideceğine siz karar verin onlar gerisini halletsin. Bu sayede siz de aksiyona konsantre olun ve eğlencenin tadını çıkarın.

  Puncture-Tech™ - Stratejik yoketmeleri olanaklı kılan teknoloji Pivotal Studios tarafından grafik motoruna aktarılmıştır. Oldukça iyi bir görselliğe sahip bu oyun ile oldukça iyi zaman geçireceksiniz.

  [​IMG]


  Sistem gereksinimleri:

  • Windows 2000/XP/Vista​
  • İşlemci: PIV 2.1 GHz​
  • DirectX 9.0c​
  • 1 GB RAM​
  • Boş sabit disk alanı: 7 GB​
  • 3D Hızlandırıcılı donanım T&L ve Pixel Çizimli 128MB ekran kartı DirectX 9.0c​
  • DirectX-destekli Ses kartı​
  Dosya Boyutu:953,90 MB
  Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39.99
  Platform:Windows 2000/XP/Vista
  Uninstall Seçeneği?Evet
  Limit:3 bölüm ile sınırlı
  Dil:İngilizce


  DOWNLOAD:
  http://gshadeidos.vo.llnwd.net/o10/s...iedopsdemo.exe
   

Bu Sayfayı Paylaş