Comodo System Cleaner 1.1.64946 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 16 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Comodo System Cleaner 1.1.64946 İndir konusu Comodo System Cleaner 1.1.64946

  Boyut : 5.3 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Comodo Security Solutions, Inc

  Tanıtım:
  Comodo System Cleaner (CSC), sisteminizin daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli çalışmasını sağlayacak araçlar içeren ücretsiz bir uygulamadır.

  Sadece birkaç tıklamayla Windows XP ve Vista işletim sisteminizin bakımını kolayca yapabilirsiniz.

  Programın Genel Özellikleri:


  Sistem Kütüğü Temizleyici: Sistem kütüğünüzdeki (registry) artıkları temizleyerek sisteminizi hızlandırmaya yardımcı olur. Kurulup kaldırılan programlar sistem kütüğünüzde artık kayıtlar bırakır ve bir süre sonra bunlar sistem kütüğünüzün boyutunu şişirerek sisteminizin yavaşlamasına neden olur. CSC ile sistem kütüğünüzü detaylı bir temizlikten geçirebilirsiniz. Hatalı bir silme ihtimaline karşı da silme işleminden önce sistem kütüğünüzün yedeğinin alınmasını isteyip istemediğinizi de soruyor. Ancak programın en sevmediğimiz yanı, bu temizlik işleminden sonra sisteminizi yeniden başlatmanızı istiyor ve "daha sonra başlat" veya yeniden başlatmayı iptal etme gibi bir seçenek vermiyor.

  Disk Temizleyici: Sisteminizin diskleri üzerindeki fazlalıkları temizler. Bu fazlalıklar geçici dosyalar, geçici internet dosyaları, bazı uygulamaların geçici veya artık dosyaları, aynı dosyanın birden fazla kopyaları vs.dir. Bu dosyaları kaldırarak performans artırır ve gereksiz kullanılan alanları boşaltır.

  Gizlilik Sağlayıcı: Tarayıcı geçmişi, çerezler, geçici dosyalar, kullanım kayıtları gibi gizliliğinize zarar verebilecek kayıtları ve dosyaları temizler.

  Sistem Ayarları: Windows XP ve Vista'nın potansiyel gelişmiş ayarlarını kullanmanıza imkan verir. Sisteminizin gizli kalmış yönlerini açığa çıkarır. İçerdiği 50'den fazla ayarla sisteminizi kişiselleştirmenize ve kullanım performansını artırmanıza yardımcı olur.

  Sistem Bilgisi: Sisteminizdeki yazılım ve donanımlar hakkında genel bilgiler verir.

  Başlangıç Ayarları: Sisteminizin başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları düzenlemenize, istemediğiniz uygulamaların başlangıçta çalışmasını engellemenize yardımcı olur.

  Dosya İmzası Tanıma: Dosyalarınızın orjinal olduğunu anlamanıza imkan veren dosya imzalarını (checksum) görebilmenizi sağlar. Bir dosyanın MD5, SHA1 gibi imzalarını görebilir ve dosyanın orjinal olup olmadığını (üreticisinin verdiği imza değerleriyle karşılaştırarak) anlayabilirsiniz.

  Programın kurulumunda bu özelliklerden istemediklerinizi kurmamanıza imkan sağlıyor.

  Program bu kadar detaylı ve kullanışlı özelliği içermesine rağmen tamamen ücretsiz. Türkçe desteği bulunmamasına rağmen kullanımı oldukça kolay.

  Program Windows XP ve Vista 32-Bit desteklidir. 64-bit destekli sürümünü buradan inDirebilirsiniz.

  Comodo System Cleaner 1.1.64946
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Comodo System Cleaner Forum Tarih
Comodo System Cleaner C-D 15 Ekim 2009
Comodo System Cleaner 2.0.110158 İndir C-D 5 Ekim 2009
Comodo System Cleaner 1.1.64946.38 C-D 14 Mayıs 2009
Comodo System Cleaner 1.1.64645 İndir C-D 11 Mayıs 2009
Comodo AntiVirus Ücretsiz Free Virus Programı Güvenlik Programları 31 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş