Comme des Garçons’dan Louis Vuitton çantalar

'Populer markalar & Moda' forumunda Fatma tarafından 19 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Comme des Garçons’dan Louis Vuitton çantalar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Comme des Garçons’dan Louis Vuitton çantalar


  Bu araların en verimli moda evlerinden Comme des Garçons’un Eylül ayındaki H&M koleksiyonu sabırsızlıkla beklenirken, markanın sahibi Rei Kawakubo’dan bir atak daha geldi. Louis Vuitton için tam 6 farklı çanta tasarımı yapıldı.

  [​IMG]


  1978’de Japonya’da moda evini açan Kawakubo için Louis Vuitton’un farklı bir önemi var. Çünkü Kawakubo LV moda evinden tasarım açısından oldukça etkilenmiş.


  Comme des Garçons moda evinin yaratıcılık kraliçesi Rei Kawakubo, bu ilhamla LV için 6 farklı modelde limitli sayıda çanta tasarladı.

  Bir çantanın uzunlu kısalı 8 sapı var. İki sapı olmasını beklediğiniz ufak gece çantalarının ise birer tane kalın sapı var. Biçimlerle farklı şekilde oynayan tasarımcı, ortaya alışılmadık formlar çıkartmış.


  [​IMG]


  Kawakubo çantalar hakkında şunları söylüyor; “Bunlar Japonya’da Louis Vuitton’un 30 yılını kutlamak için tasarlanmış parti çantaları. Tasarlarken LV’nin geleneksel konseptini aynı olarak bıraktım, fakat bazen iki sap tek sapa, bazen de iki sap 8 sapa dönüştü. Bu benim için LV’nin tasarım geleneğine ve mirasına katılmak adına oldukça heyecan verici bir fırsat oldu.”  [​IMG]  Speedy ve Alma modelleri dışındakiler Tokyo’da sadece özel siparişle satılacak. Comme des Garçons mağazalarında Louis Vuitton’a ayrılmış yerlerde müşteriler gelerek istedikleri çantayı sipariş verecekler. Ancak bir dahaki seferde çantayı satın alabilecekler. Telefon ve İnternet siparişleri alınmayacak. Lükse getirilen yeni bir anlayış ve bakış açısıyla Comme des Garçons mağazalarındaki Louis Vuitton’lar, Eylül başından Aralık ortasına kadar ulaşılabilir olacak.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Comme Garçons’dan Louis Forum Tarih
Wordpress Recent Comments by Entry Eklentisi İndir Download Yükle Webmaster Genel 4 Aralık 2009
Wordpress Pretty Comments Eklentisi İndir Download Yükle Webmaster Genel 4 Aralık 2009
Wordpress Report Comments Eklentisi İndir Download Yükle Webmaster Genel 4 Aralık 2009
Wordpress Top Commentators Widget Eklentisi İndir Download Yükle Webmaster Genel 4 Aralık 2009
Wordpress Verification Code for Comments Eklentisi İndir Download Yükle Webmaster Genel 4 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş