COLOR7 Video Convert Premier 8.0.10.25

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  COLOR7 Video Convert Premier 8.0.10.25 konusu
  COLOR7 Video Convert Premier 8.0.10.25

  [​IMG]
  Color7 Video Converter pek çok popüler video dönüştürme programının yaptığı işi yapmasına rağmen hem sıkıştırma kalitesi, hem uygun fiyatı, hem de şirin ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde popüler dönüştürücüler arasına girmeye aday bir program.
  Özellikleri ise neredeyse kusursuz.1-Tüm Video Formatları Arasında Çeviri : AVI (DivX, XVid, vb.), MPEG1, MPEG2, MPEG4, Quick Time, Real Video, WMV, DVD, VCD, SVCD gibi sık kullanılan video biçimleri arasında hızlı ve kaliteli çeviri yapabilirsiniz.
  2-VCD, SVCD ve DVD Yazma : VCD (Video CD), SVCD (Super Video CD) ve DVD (Digital Video) gibi çoklu ortam oynatıcılarında izlenebilir diskler oluşturabilirsiniz.
  3-Video Oynatma : Digital Video, el kamerası, web kamerası, VHS, VCR ve internet üzerindeki video akışlarını oynattırabilirsiniz.
  4-Resim Yakalama : Video dosyalarından beğendiğiniz kareleri BMP veya JPEG formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
  5-Resim Düzenleme : Fotoğraflarınız üzerinde kırmızı renk düzeltme, döndürme, ters çevirme ve keskinleştirme gibi çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.
  6-Video Yakalama : El ve web kamerası, internet video akışları gibi kaynaklardan video görüntüleri yakalayarak filmler oluşturabilirsiniz.
  7-Ses Ayıklama : Film ve video dosyalarındaki sesleri ayırarak değişik formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  Faster, better, more: that’s what Video Convert Premier is all about. It can burn and convert to AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV and any other most used video formats. It's also compatible with DVD burning. It's a home video software that meets requirements for watching movies in a home theater or storing them on a PC.
  Here's what you can do:
  * Converting Between All Video Formats – Convert between all most-used video formats, such as AVI (DivX, XviD, etc), MPEG 1,2 and 4, QuickTime, Real Video, WMV and DVD, SVCD, VCD.
  * Burning onto DVDs – Create DVDs from video files of all supported formats to watch them on your home DVD player with friends and family.
  * Original Video Playing – Control and play videos on DV, log cam, web cam, VHS, VCR and online video streams.
  * Extracting Audio – Extract audio tracks from video and save them onto different files.


  DOWNLOAD
   

Bu Sayfayı Paylaş