Cogniview PDF2XL Enterprise v3.4.4.110 (Retail)

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cogniview PDF2XL Enterprise v3.4.4.110 (Retail) konusu
  Cogniview PDF2XL Enterprise v3.4.4.110 (Retail)

  [​IMG]  Açıklama:

  PDF dokümanlarda bulunan metin, resim, grafik, formül ve tabloları çok değişik yöntemlerle alıp kullanabiliriz. PDF dokümanındaki verileri ya PDF Converterlerle dönüştürüp veya ABYY Finereader vb. yazılımlarla tarayarak içindeki verileri alıp düzenleyebiliriz. Bu tür yazılımlarla yapılan düzenleme işlemleri metin, resim, formül, grafik gibi veriler için çoğu zaman uygun olurken tablolar için çoğu zaman kullanışsız olmakta veya istenilen biçimde dönüşüm sağlanmadığı için en az o tabloyu yeniden düzenlemek kadar zaman almaktadır. PDf dokümanlarındaki tabloları kolayca ve çok az hatayla Excel veya Word belgelerine alabilmek için PDF2XL yazılımını kullanabiliriz. Yapmamız gereken tabloyu alacağımız PDF dokümanı açmak, tabloyu seçmek ve dönüştürmek. Yazılım Windows 98, ME, 2000 ve XP işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Yazılımla, PDF görüntülemek için hiçbir program kurulu olmasa da(A.Reader, Foxit Reader gibi) PDF dokümanları üzerinde işlem yapabilirsiniz.


  PDF2XL Enterprise is designed to handle the conversion of data from PDF to Excel, from scanned PDFs to Excel or from any other application, screen or report to Excel.  Spending hours retyping data from your application or PDF files to excel?

  Give PDF2XL Enterprise a chance to do the job for you.
  Is your data coming from a variety of sources?
  Whether your data is found in a native PDF, scanned PDF or in any enterprise application, PDF2XL Enterprise will instantly extract your data to Excel.

  PDF2XL Enterprise is designed for Excel users and is very easy to operate. If you know how to define a table in Excel you can get the data from your PDF documents, reports and screens into neatly formatted Excel sheets.

  PDF2XL Enterprise combines the strengths of the IRIS professional OCR technology with PDF2XL's data conversion capabilities.


  Cogniview PDF2XL Enterprise v3.4.4.110 Retail Incl. Multi-Keymaker - ZWT:  21.4 MB

  [​IMG]
  Страница загрузки/Page of Loading


  Kod:
  Rar pass: www.2baksa.net


   
 2. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Bu Sayfayı Paylaş