Cobian Backup 9.0.0.121 Beta

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cobian Backup 9.0.0.121 Beta konusu
  Cobian Backup 9.0.0.121 Beta

  Tanıtım

  Cobian yedeği olabilen mülti-ipliğe dizilen bir program, programlar, ve aynı bilgisayarda onların orijinal yerinden diğer dizinler sürüşlerine senin dosyaların ve dizinlerinin veya senin şebekende diğer bilgisayarın olduğu yedek. FTP yedeği hem de, her iki talimatta desteklenir (İndir, ve yükle). Cobian yedeği, sıkıştırma ve kuvvetli şifrelemenin birkaç metodunu destekler.
  Ne, 9 Amanita'nın olduğu uyarlamada yenidir:
  Destekle, cilt gölgesi, kopyaladığı için.
  Sen, şimdi 7zip sıkıştırması için kilitlenen dosya desteğinin olduğu yedeğe uygun olacaksın, sen, güncelleştirme görevinin şimdi, SMTP'in şimdi, SMTP'in şimdi, arayüzün şimdi, bütün kullanıcılar için koyulabildiği SSL Autostart'ı kullanabildiği çorapları kullanabildiği çorap vekaletini kullanabildiği herhangi bir yerde yedek duraklayabilirsin, veya güncel kullanıcı Autostart seçenekleri şimdi, autostartın olduğu zaman idarecinin haklar başlangıcıyla dürüstçe bir yedeği oynuyor, uzak dizinlerin, şimdi üstten köke yaratılan olduğudur, böylece riski en aza indiriyor şimdi yüzde dosya gösterilerini FTP çalışmalarına indiriyor olan izin problemleri şimdi, UTF transferlerini kullanabildiği için eğer servisçi desteğiyse için FTP çalışmalarının, şimdi UNICODE'i kullandığı o, yerel çalışma fermuar dosyaları şimdi, bir arşivi kontrol ediyor olan UNICODE'de dosya isimlerini depolayabildiği için bazen, arşivli dosyaları silebilirdi. Tutturulmuş.
  MMF yoluyla değiş tokuş edilen IPC'in, şimdi gitmiş olan güncelleştirme servisçisi olduğu el kitabı ve ftp için vazife mallarında kutular ikonunun hakkında daha sevimli şimdi, kütükler için MSSQL'i kullanabilir, veya bütün SQX'de hiçbir kütüğün, şimdi gitmiş olan olmadığını kullanabilir.
  Yanlış bir şekilde arşivi kontrol etmek, gereksiz sözlerle dolu kütüğü kullanmayı sıkıştırmayı gösterdi, CobDeleter'in, şimdi yepyeni, geliştirilen bir yardım dosyasının ve özel dersin ve çok daha fazlasının olduğu yaşlı "Hata, bağlamak olurken : 21": hata ayarlanan UI'in gerekli bir parçası olduğu mudur


  Size: 7.93MB

  Publisher: Visit WebsiteRelease Date: 2008-03-02

  Submit Date: 2008-03-03

  OS: Win NT/2K/XP/2K3/Vista

  Şimdi Yükle!
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Cobian Backup Beta Forum Tarih
Cobian Backup Programı 10.0.3.764 İndir Download Yükle C-D 7 Haziran 2010
APBackup Veri Yedekleme Programı A-B 6 Şubat 2011
ZipBackup Kullanımı Kolay Yedekleme Programı Y-Z 9 Kasım 2010
The Backup Plan Soundtrack 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 5 Ekim 2010
MozBackup Programı Portable 1.4.10 İndir Download Yükle M-N 6 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş