ClipMate 7.3.12 Download

'C-D' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ClipMate 7.3.12 Download konusu
  ClipMate 7.3.12 Download

  Tanıtım:
  ClipMate: Pano Geliştirici, binlerce parçayı saklayabilir.

  ClipMate, Windows panosunu geliştirir ve güçlü bir araç haline getirir. Verileri tek başına aktarırken kes/kopyala/yapıştır seçenekleri yeterli olabilir, fakat birçok veriyi taşımak istiyorsanız veya veriyi sonraki kopyalama işleminden daha uzun bir süre saklamak istiyorsanız yeterli olmayacaktır.

  ClipMate, bilinen Windows Panosu ile birlikte çalışır ve kestiğiniz veya kopyaladığınız her veriyi hatırlar (metin ve grafik). ClipMate veriyi aldığında, sadece bir öğeyi seçerek panoya veya kullandığınız uygulamaya direkt olarak geri yerleştirebilirsiniz. Parçaları görüntüleyebilir, yazdırabilir, düzenleyebilir, tekrar biçimlendirebilir, büyük küçük harf dönüşümü gerçekleştirebilir, arayabilir, yeniden adlandırabilir ve tekrar sıralayabilirsiniz.

  Programa entegre, yazım denetim kontrol işlevi de bulunmaktadır. Verinizi depolamak için sınırsız sayıda koleksiyon oluşturabilirsiniz. Saklama kuralları üzerinde tam bir denetim sağlayabilir, böylece koleksiyonun çalışma yönteminize ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz.

  ClipMate'in özel PowerPaste işlevi sayesinde büyük miktardaki veriyi süratle ve kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.
  Windows yardımcınız ClipMate ile bilinen güçsüz panoyu alıp, beklenmedik bir şekilde güçlü bir zaman tasarrufçusu haline getirebilirsiniz.

  ClipMate belleğe kopyalanan her bilginin bir kopyasını tutan bu uygulama özellikle aynı veriyi tekrar tekrar dokümanlara giren kişiler tarafından kullanılabilir. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri ise Windows'tan çıkılsa dahi panodaki bilgilerin kaybolmaması, olası elektrik kesilmelerinde de panodaki bilgiler kaybolmadığından ClipMate'in ekstra bir güvenlik sağladığı söylenebilir. Günlere, aylara ve yıllara göre düzenleme yapabilirsiniz. Gezdiğiniz web sayfalarını bu yazılımla kaydedip sonradan tekrar izleyebilirsiniz.

  Programı tam işlevli olarak 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanmak isterseniz satın almalısınız.

  Fiyatı: 34.95 USD


  Sürüm : 7.3.12

  Boyut : 7.22 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün veya 30 kez

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Thornsoft Development


  [​IMG]


  ClipMate 7.3.12
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ClipMate Download Forum Tarih
ClipMate 7.3.14 İndir C-D 5 Eylül 2009
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş