Clipdiary 2.4 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 9 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Clipdiary 2.4 İndir konusu Clipdiary 2.4


  Tanıtım:
  Clipdiary pano içeriğini saklamak için kolay kullanımlı ve faydalı bir araçtır. Standart Windows clipboard (pano) aracı en son kopyalanan veriyi hafızasında saklayabilir. Bu doğrultuda hafızaya alınan kopyalanmış veri uzun bir süre saklanamaz. Bilgisayarınızı kapattığınız zaman ya da başka metni kopyaladığınız zaman hafızadaki veriler kaybolur.

  Bazı durumlarda mesela: 30 dakika önce ya da 1 saat önce kopyaladığınız metin ya da bir web sayfasından aldığınız ilginç bir metni yapıştırmayı unuttuğunuzda ve kaynak siteyi de kapatmış olsanız bile, bu program sayesinde tekrar o veriyi nereden alacağım ya da bulacağım derdine düşmeden program kendi hafızasında veri içeriğini tuttuğu için size bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

  Clipdiary programı ile artık kopyaladığınız veriler hemen kaybolmayacak ve kendi panosu içinde saklandığından artık kolay bir şekilde istediğiniz yere yapıştırabileceksiniz. Programı isterseniz Windows başlangıcında çalışacak şekilde ayarlayarak sürekli sistem tepsisinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Program Ctrl+D geçiş tuşuyla hemen karşınıza gelebilir. Program pano geçmiş günlüğünü tutar ve birden fazla biçimde veriyi kaydetme imkanı sağlar. (Düz metin, RTF ve BMP gibi)

  Özellikle çok sayıda kopyala/yapıştır işlemi yapan kişiler için çok faydalı, zamandan tasarruf sağlayan bir programdır. Artık hiçbir şey hafızadan kaybolmayacak.


  Boyut : 1.26 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Softvoile


  [​IMG]


  Clipdiary 2.4
   

Bu Sayfayı Paylaş