ClipCache Pro 3.1.3

'C-D' forumunda Siraç tarafından 20 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ClipCache Pro 3.1.3 konusu ClipCache Pro 3.1.3

  Tanıtım:
  ClipCache Pro, kullanımı kolay gelişmiş bir pano (clipboard) yöneticisidir. Bilgisayarda yaptığınız tüm kopyalama işlemlerini izler ve bunları kayıt altına alır. Bu sayede tüm kopyalanan metin, adres, e-posta bilgileri saklanır. Windows'un standart pano aracı sadece en son kopyalanan bilgiyi saklar. O yüzden sadece en son bilgiyi bir yere yapıştırabilirsiniz. ClipCache Pro ise tüm kopyalama işlemlerini depoladığı için çok önceki bir zamanda kaydettiğiniz bilgiyi bile tekrar başka bir yere yapıştırabilir ya da tekrar işleyebilirsiniz.

  Program sadece metin dosyalarını hafızasında tutmasının yanında, web adresleri, e-posta adresleri ya da çeşitli kısayolları da hafızasında tutabilir. Bunu yaparken, kaynak, eklenme tarihi, biçim gibi bilgileri de gösterir.

  Program hafızasında tuttuğu metin dosyalarını HTML ya da düz metin olarak saklar. Bu metin dosyalarını ya da bağlantıları kaydedebilir, yazdırabilir, ekleyebilir ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

  Programı isterseniz Windows'un açılışında başlatmak üzere de ayarlayabilirsiniz. Bu sayede her daim aktif olur ve tüm kopyalama işlemlerinizi kaydedebilirsiniz. Programın depolama kısıtlaması da yok. Ayrıca yapacağınız kopyalama işlemleri için farklı veritabanı da oluşturabilir, veritabanını yedekleyebilir, kaydedebilir, yazdırabilir ve yeni klasör oluşturabilirsiniz.

  ClipCache Pro Windows'un size sunamadığı çok çeşitli detayları ve ayarı sunarak, her türlü metin bilgisinin kaydını tutar. Artık kendinizi Windows'un pano yöneticisiyle kısıtlamadan çok daha geniş, güçlü ve başarılı bir programla çalışabilirsiniz.

  Oluşturduğunuz yeni klasörleri iş, arkadaş, eğlence, internet, yazılım ya da çeşitli kategoriler olarak adlandırabilir; bu sayede her kopyalanmış veriyi o klasör içinde saklanmış olursunuz. Program içinden önemli adres, metin ya da linkleri vurgulamak için farklı renkler de atayabilirsiniz. Yazılımcılar ya da sürekli aynı şeyleri kopyalayıp yapıştırmak zorunda olan (mesala benim gibi.E.N.) kişiler için faydalı bir program. Ayrıca görevleri etiketleyip bunlara kısayol tuşu atayıp, daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

  Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  Sürüm : 3.1.3

  Boyut : 1.08 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : XRayz Software

  [​IMG]

  ClipCache Pro 3.1.3
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ClipCache Forum Tarih
ClipCache Pro 3.4.2 İndir C-D 17 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş