CleanUp! Sistem Temizleme Programı

'C-D' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  CleanUp! Sistem Temizleme Programı konusu CleanUp! 4.5.2

  Boyut : 331 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : stevengould

  [​IMG]

  Tanıtım:
  CleanUp! sistem temizliği için kullanılabilecek ücretsiz, küçük boyutlu ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Program kayıt defteri düzeltmesi, geçici dosya, çerez ve seçili dosyaları temizleyebilmektedir.

  Program seçeneklerinden (Options) her bir bölüm için ayrı ayarlama yapabilirsiniz. Kayıt defteri, çerezler, geçici dosyalar (seçeceğiniz dosya türlerini arayabilir) ve seçtiğiniz klasörleri tarayarak bulunan gereksiz dosyaları temizleyebilir.

  Program seçenekler menüsünden Quick Setup bölümünden seviye belirleyerek ayarların otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Seviye ayarlama bölümünde en üst seviyede tüm ayarlar uygulanarak derin tarama ve temizlik yapılmaktadır.

  Program ayarlarını yaptıktan sonra CleanUp! düğmesine tıklamanız yeterlidir. Tıklama sonrası dosyalar bilgisayarınızdan silinecek ve kaç dosya silindiği ve ne kadar alan boşaltıldığı ekranda görüntülenecektir.

  Program temizlik işlemi bittiğinde sifon sesi çıkartmaktadır. Kullanırken bilgisayarınızın sesi yüksek seviyede ise biraz can sıkıcı olabilir.

  CleanUp! 4.5.2
   

Bu Sayfayı Paylaş