CleanMyPC Registry Cleaner v4.22 Full

'C-D' forumunda Siraç tarafından 8 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CleanMyPC Registry Cleaner v4.22 Full konusu [​IMG]
  CleanMyPC Registry Cleaner v4.22


  [​IMG]Pencere kaydı, bir bilgisayarın biçiminin hakkında bilgi için bir veritabanı deposudur. Kayıt, senin, pencereleri kullandığın zaman büyümeyi tutar. Onun, öyle yaptığı gibi, o, eskimiş ve gereksiz bilgiyi çeker, ve aşamalı olarak dağıtılır, ve parçalara bölmüş olur. Kaydın büyümesiyle, o, tüm sistemin performansını alçaltabilir, ve birçok tuhaf yazılım problemine sebep olabilir. En üst performansta senin bilgisayarını tutmak, güvenilir ve verimli bir kayıt temizlikçisiyle senin pencere kaydını periyodik olarak temizlemek için tavsiye edilir. CleanMyPC kayıt temizlikçisi, senin, neye ihtiyaç duyduğun adildir!

  CleanMyPC kayıt temizlikçisi, pencere kaydını tarar, ve kayıtta yanlış veya eskimiş bilgiyi bulur. Pencereler kaydında bu eskimiş bilgiyi ayarlayarak, senin sistemin, daha hızlı koşacak, ve hata, özgür bırakır. Yedek, sen senin tüm pencere kaydının olduğu yedeğe izin verilen aletin görevini iade eder, bundan dolayı sen, senin, bazı sistem başarısızlığıyla karşılaştığın olasılığına karşı güncel duruma kaydı iade etmesi için onu kullanabilirsin. Yukarıdaki, startup başka, ve BHO düzenleyici özelliği, rahatlıkla senin startubun ve IE BHO maddelerini idare etmen için sana izin verir, ve sen, programların, pencereler ve IE’le bu özellikle daha kullanışlı başladığını kontrol edebilirsin!
  Kısa, CleanMyPC kayıt temizlikçisi, pencereler kaydında bloattan kurtulman için sana yardım eder, ve bir temizlikçiyi başarır, daha hızlı sistem.

  [​IMG]CleanMyPC ™ Registry Cleaner - clean registry and boost Windows performance!

  CleanMyPC™ Registry Cleaner scans the Windows registry and finds incorrect or obsolete information in the registry. CleanMyPC ™ Registry Cleaner scans the Windows registry and finds incorrect or obsolete information in the registry. By fixing these obsolete information in Windows registry, your system will run faster and error free. By fixing these obsolete information in Windows registry, your system will run faster and error free. The backup/restore function of the tool let you backup your whole Windows Registry so you can use it to restore the registry to the current status in case you encounter some system failure. The backup / restore function of the tool let you backup your whole Windows Registry so you can use it to restore the registry to the current status in case you encounter some system failure. Besides above, the startup and BHO organizer feature let you manage your startup and IE BHO items with ease, and you can control the programs started with Windows and IE more handy with this feature! Besides above, the startup and BHO organizer feature let you manage your startup and IE BHO items with ease, and you can control the programs started with Windows and IE more handy with this feature!

  In short, CleanMyPC™ Registry Cleaner help you get rid of the bloat in Windows registry and achieve a cleaner, faster system. In short, CleanMyPC ™ Registry Cleaner help you get rid of the bloat in Windows registry and achieve a cleaner, faster system.

  Main Registry Cleaner Features: Main Registry Cleaner Features:
  - Automatic Registry Scanning and Cleanup - Automatic Registry Scanning and Cleanup
  - Backup and Restore the full Registry - Backup and Restore the full Registry
  - Registry Defrag and Registry Compact - Registry Defrag and Registry Compact
  - Tracks Eraser feature for privacy protection - Tracks Eraser feature for privacy protection
  - Startup Organizer - Startup Organizer
  - IE BHO Organizer - IE BHO Organizer
  - Improve system performance - Improve system performance
  - Remove Trojan which utilize startup items and IE BHO - Remove Trojan which utilize startup items and IE BHO


  [​IMG]

  Main Registry Cleaner Features:
  • Automatic Registry Scanning and Cleanup
  • Backup and Restore the full Registry
  • Registry Defrag and Registry Compact
  • Tracks Eraser feature for privacy protection
  • Startup Organizer
  • IE BHO Organizer
  • Improve system performance
  • Remove Trojan which utilize startup items and IE BHO  CleanMyPC_Registry_Cleaner_v4.22.rar
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - CleanMyPC Registry Cleaner Forum Tarih
AML Free Registry Cleaner Windows Kayıt Defteri Düzenleme Programı A-B 20 Eylül 2010
Wise Registry Cleaner Portable 5.21 İndir W-X 27 Nisan 2010
Little Registry Cleaner 1.4 İndir K-L 16 Mart 2010
WinMend Registry Cleaner 1.5.4 Indir W-X 6 Mart 2010
WinMend Registry Defrag 1.3.3 İndir W-X 3 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş