CHP Mamak Adayı Şahin: Kadınlarımıza Özel Önem Vereceğiz

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  CHP Mamak Adayı Şahin: Kadınlarımıza Özel Önem Vereceğiz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  CHP Mamak Belediye Başkan adayı Veli Gündüz Şahin, "Göreve geldiğimizde kadınlarımıza özel önem vereceğiz. Kadınlarımız ile ilgili önemli ve özel projeleri yaşama geçireceğiz" dedi.
  Mamaklı kadınlarla bir araya gelen CHP Mamak Belediye Başkan adayı Veli Gündüz Şahin, projelerini açıkladı. 66 mahallesi bulunan Mamak'ta birbirine yakın her 5 mahalleye bir kreş açacağını söyleyen Şahin, kadınların el becerilerini geliştirecekleri kurslar, sağlıklarıyla ilgili kadın spor merkezleri, aile bütçesine katkı sağlamaları için projeler geliştireceklerini söyledi.


  Parklar ve gezinti alanlarını yeniden ele alacaklarını belirten Şahin, "Seçildiğimde kadınlarımız, kızlarımız ve çocuklarımız için çok gerekli olan park ve bahçeleri Mamaklıya yakışır hale getireceğim. Benim yönetimimdeki Mamak'ta parklar güven ve huzur içinde olacak, kadınlarımız ve çocuklarımız buralarda çekinmeden dolaşabilecek" dedi.

  Şahin, Pazar yerlerini de devamlı denetleyeceklerini kaydederek, "Göreve geldiğimizde kadınlarımıza özel önem vereceğiz. Kadınlarımız ile ilgili önemli ve özel projeleri yaşama geçireceğiz. Yaşanabilir bir Mamak için yola çıktık" dedi.
   

Bu Sayfayı Paylaş