Chinese Full STR Bowman rehberi

'Silkroad Online' forumunda Siraç tarafından 15 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Chinese Full STR Bowman rehberi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Chinese Full STR Bowman rehberi

  Full Str charlar ;

  Hpsi çok olan , Phy(fiziksel) defansı fazla olan , mpsi az olan , Mag (Büyüsel) defansı az olan char ve her lvlup'da alınan statları sadece str'ye veren charlardır.

  Giymesi gereken set ;

  Kesinlikle garment tavsiye ederim.Bunun sebebi her lvlupta statların str verilmesiyle charın phy defansı artar mag defans sabit kalır.Yani belli oranda artar oda otomatik 1 er stat dağatmasındandır yanlış anlaşılmasın.Buda mag defansın geriden gelmesine ve az olmasına sebep olur (phy defanca oranla tabi).Bu yüzden garment giyilir.Garment mag defanca ağırlık veren phy defance özelliği az olan settir.İsteğe göre protectorda giyilebilir ama kesinlikle tavsiye etmem.

  Phy Balance nedir?

  Phy balance str charların phy olarak vurduğu damagelerin hangi oranla ne kdar çok vuracığını , aynı zamanda critical vuruşların ne kadar çok damagei katlıyıcağını belirtir.Str stat verdikce artar.Çok önemlidir.

  Bow charlar nasıl kasılmalıdır?

  Öncelikle bow charlar uzaktan vurdukları ve iyi damageleri oldukları için rahat kasar kolay keserler.Ben kesinlikle kendi lvlındaki canavarlarda kasmalrını tavsiye ederim 2 yada 3 skillde kesersiniz.Bow charlar en hızlı ve seri vuran char yapılandırmalarıdır.Damageleri diğer strlere oranla az olmasına rağmen bir çok avantajı vardır.Uzaktan vururlar, defansları veye hpleri diğer chin strlere göre azdır.Damagelrei çok iyi değildir ama bu açığı o meşhur critical vuruşlarlar kaparlar.Kasmaktan sıkılmazsınız eğlenceli ve seridir.

  Pvp durumları nasıldır?

  Pvpde iyi charlardır.Elinizdeki bowun critical ı 8+ ise çatır çatır crit vurur ve rakibin hpsini resmen yersiniz.Özellikle 10m kayma sağlıyan koşma skilli ile hızlı koşmayı uplaması ve garment giymesi diğer charlardan 2 kat hızlı olmasını sağlar.Vurkaç yaparak rakibin kurtulma imkanı kalmamasını sağlayabilirsiniz.Benle aynı Lvdaki bir sword char benden tek yiyor mesela.Korkması gereken char tipi bladedir bence.

  Masteryleri nasıl olmalıdır?

  Cold 48 : 48 Phy buf açılır başka bir şeye gerek yoktur.İsteğe bağlı olarak cold açılmasada olur.
  Light 72 : 72 deki yeni kayma ve buflarla tam lvlına oturur.
  Fire 90 : El yakma (imbue) ve mag defanse bölümü olduğu için 90 en uygunudr.
  Peachon 90 : Burda hem 90 lvl skilliyle çatır çatır crit vurursunuz hem %90 atack verir hemde silahınızın bölümüdür.  ALINTIDIR.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Chinese Full Bowman Forum Tarih
XLSG Chinese RPG (E62) N-Gage & Os9x Oyunları 2 Ağustos 2010
Chinese Takeaway font indir Font ve İconlar 10 Şubat 2010
KuGou v2.21 Christmas Edition S60v3 Signed Freeware [Chinese] Müzik Çalar Programları 26 Aralık 2009
WordBanker English - Chinese (Simplified) 6.4.8 İndir W-X 14 Kasım 2009
WordBanker English - Chinese (Traditional) 6.4.8 İndir W-X 14 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş