Ceylan Saner Kimdir - Ceylan Saner Resimleri Biyografisi

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda SeLeN tarafından 4 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ceylan Saner Kimdir - Ceylan Saner Resimleri Biyografisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ceylan Saner kimdir - Ceylan Saner hakkında - Ceylan Saner biyografisi - Ceylan Saner resimleri


  Aslında herşey doğal akışında oldu. Bir takım avantajım vardı. Mesela annem de mankenlik yapıyordu. Kendisi 1967 yılı Türkiye Güzeli'dir. Çok kısa bir dönem mankenlik yaptı. O yüzden doğduğum günden itibaren mankenliğe yakındım. Mankenlik mesleğinin içindeydim. Manken Başak Gürsoy da annemin arkadaşıydı. Ben de mankenliğe 1991'in Ekim ayında onun ajansında başladım. Bir dönem oynadığım voleyboldan dolayı uzun boyum da bana avantaj sagladı. İlk defilem Vural Gökçaylı'nın defilesiydi. Giyilebilecek en zor kıyafeti, yani gelinlik giydim.

  t O dönemden birlikte mankenlik yaptığınız arkadaşlarınız var mı?

  Pınar Altuğ , Ebru Ürün, Yeşim Palandüz, Sema Şimşek var. Onların dışında pek yok. Zaten diğerleri ya evlendiler ya da çekildiler. Erkekler de iş hayatına atılıp işadamı oldular. 4-5 kişi kaldık.

  t Sadece mankenlik yapmıyorsun başka alanlarda da başarılısınız...

  Evet televizyon var. O da açıkçası mankenlıkle aynı zamanlarda başladı. 1992'nin başlarıydı. TRT, 'Bir Başka Gece' isimli programa sunucu arıyordu. Görüşmeye gittim ve kabul edildim. Çetin Çeki'yle birlikte 1.5 yıl sunuculuk yaptım. Show TV'de de haber belgesel, Show TV saat başı haberlerini sundum. Kanal D'de haber belgesel program yaptık. İnsanlar, beni 1994 yılında Yeni Yüzyıl Gazetesi reklamlarıyla tanıdı.

  1.5 yıl Yeni Yüzyıl Gazetesi'nin reklamlarında oynadım. İnsanlar beni gazeteci zannediyordu. Bir ara gazetede tabak, kitap kampanyaları vardı. İnsanlar alamadıkları zaman yolda beni çevirip alamadık diye şikayet ediyorlardı. Yeni Yüzyıl, Yeni Binyıl olarak çıktı piyasaya. Ama ben hep Yeni Yüzyıl kızı olarak kaldım. Şimdi ise Ceylan Saner olarak Vivident Sakız ve Tansaş reklamlarında da oynuyorum.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş