Cevatpaşa İlköğretim Okulu Bilgileri Ezine Çanakkale

'Çanakkale Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 14 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cevatpaşa İlköğretim Okulu Bilgileri Ezine Çanakkale konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cevatpaşa İlköğretim Okulu Hakkında - Cevatpaşa İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cevatpaşa İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cevatpaşa İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Cevatpaşa İlköğretim Okulu Çanakkale Ezine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cevatpaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cevatpaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cevatpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cevatpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ÇANAKKALE / EZİNE
  Adı: CEVATPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: CEVATPAŞA İLKOĞRETİM OKULU CUMHURİYET MAH. HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI EZİNE-ÇANAKKALE
  Telefon Numarası: 2866181168

  Tarihçe:

  Cevatpaşa İlköğretim Okulu,Ezine Cumhuriyet Mahallesi Hükümet Konağı karşısında 7 dönüm arazı üzerine kurulmuş bir okuldur.Bina olarak üç ayrı binadır.A Blok 390 metrekare,B Blok 270 metrekaredir.A Blok yani eski binanın temeli 1963 yılında atılmış olup 1964 yılında tamamlanmış ve 22 Eylül de hizmete girmiştir.Devlet tarafından 9.750 TL’ye satın alınan arazi üzerine yapılmış olup,maliyeti 253.000 TL’dir.Bu binaya 1998-1999 Eğitim öğretim yılında Kız Meslek Lisesi taşınmıştır. Şimdi Meslek Lisesi olarak kullanılmaktadır. B Blok ise 1986 Yılında yapılmıştır.Beş dersliklidir.Maliyeti 15.000.000 TL’dir. Bu binaya Halk Eğitim Merkezi taşınmıştır. Yeni binamız 1998-1999 Eğitim öğretim yılında hizmete giren C Blok’a taşınmış olup,bu bina 3 katlı 1180 metrekarelik kapalı alana sahiptir.15 derslikli olup, okulumuzun tamamı devlet tarafından inşa edilmiştir.Okula CEVATPAŞA ismi verilmiştir.

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız

  webrehberi.biz
   

Bu Sayfayı Paylaş