Cepten Facebook’a Bedava Girmek - Facebook Zero

'İnternet ve Network' forumunda SeLeN tarafından 9 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cepten Facebook’a Bedava Girmek - Facebook Zero konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cepten Facebook'a ücretsiz giriş bilgiler - Zero ücretsiz facebook giriş - facebook bedava login  [​IMG]

  Vodafone, abonelerinin Facebook’un yeni servisi ”Zero”yu ücretsiz olarak kullanabileceklerini duyurdu.  Vodafone Türkiye’den yapılan yazılı açıklamada, Şirketin, ABD, İngiltere ve Endonezya’dan sonra en çok kullanıcısının bulunduğu Türkiye’de, Facebook’un yeni bir mobil versiyonunu abonelerinin kullanımına ücretsiz olarak açtığı belirtildi.

  Vodafone’un, yeni Facebook Zero hizmetiyle müşterilerine ”0” liraya sosyal ağda sörf imkanı tanıdığı ifade edilen açıklamada, ”Facebook Mobile’ın (m.facebook.com’un) tüm görsel içerikten arındırılmış versiyonu olan Facebook Zero, bugünden itibaren ücretsiz olarak Vodafone abonelerinin hizmetinde. Vodafone Türkiye, ‘zero.facebook.com’ adresinden girilebilen sosyal ağ sitesinde kullanılan veri ücretlendirmiyor” denildi.

  Bu hizmetten yararlanmak için belirli bir kampanya veya tarifeye üye olmanın gerekmediği dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

  ”Türkiye’de 20 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Facebook’a hiçbir ücret ödemeden girmek isteyen tüm Vodafone aboneleri, cihazlarının tarayıcılarından adres satırına ‘m.facebook.com’ yerine ’0.facebook.com’, ‘O.facebook.com’, ‘o.facebook.com’, ‘zero.facebook.com’, ‘login.facebook.com’ veya (static.ak.fbcdn.net’ yazarak ücretsiz sosyalleşebiliyor.”

  Vodafone Türkiye Ürün ve Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Phil Patel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye’de Facebook kullanımının yoğunluğuna dikkati çekerek, şunları ifade etti:

  ”Bugün Türkiye’de Facebook kullanıcıları günlerinin yarısını bu ağ üzerinde geçiriyor. Kullanıcılar iletişimlerinin büyük bölümünü e-postaların yerine Facebook hesapları üzerinden gerçekleştiriyor. Facebook’u hareket halindeyken kullanmayı sağlayan mobil cihazlar ise bu hizmeti daha da çekici kılıyor. Vodafone Türkiye olarak her alanda avantajlı hizmetler sunma çabamız çerçevesinde Facebook’un yeni Zero hizmetini abonelerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu hizmetimiz hem 3G, hem de 2G uyumlu internet erişimi olan cep telefonu sahibi abonelerimizin dünyanın en çok kullanılan sosyal ağ sitesi Facebook’a ücretsiz olarak girmelerini sağlayacak.”

  ekotrent
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cepten Facebook’a Bedava Forum Tarih
Avea Cepten İnternet Paketleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Cepten internete girene uyarı! İnternet ve Network 30 Mart 2010
Cepten Bedava Konuşma Zamanı Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 28 Mart 2010
SpvTV v1.0.176 (Cepten Televizyon İzle)(Süper Program) Diğer Tüm Programlar 14 Şubat 2010
Türkiye yüzde 6.4 küçülüyor cepten 2 bin dolar gidiyor Ekonomi Ve Borsa 24 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş