Cepten Bedava Konuşma Zamanı

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda DeMSaL tarafından 28 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Cepten Bedava Konuşma Zamanı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cepten Bedava Konuşma Zamanı - Turkcell Kampanyaları - Skype  Nokia ile Skype’ın duyurdukları yeni ortaklık cep telefonlarında ücretsiz ve sınırsız görüşme dönemini başlattı.

  İnternet üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapmaya olanak tanıyan Skype mobil cihazlar açısından büyük önem taşıyan ilk ortaklığını Nokia ile kurdu.

  Skype Nokia'nın akıllı telefonlarında kullanılan işletim sistemi Symbian için “Skype for Symbian” adını verdiği özel bir versiyon çıkararak cep telefonu üzerinden ücretsiz ve sınırsız görüşmenin önünü açtı.

  [​IMG]

  “Skype for Symbian” programı Nokia’nın mobil uygulamalar platformu Ovi Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ücretsiz görüşmeye olanak tanıyan “Skype for Symbian” programı Symbian işletim sisteminin son sürümü olan 1.0’ı kullanan her Nokia telefona yüklenebiliyor.

  Nasıl Olacak Bu İş ?


  Wi-Fi veya GPRS EDGE ve 3G gibi mobil veri bağlantıları üzerinden internet erişimi sağlayan Nokia akıllı telefonlarıSkype’a bağlanarak diğer Skype aboneleriyle ücretsiz ve sınırsız olarak konuşabilecek.

  [​IMG]

  Skype eklentisi yüklenen Nokia telefonlarıyla dünyanın herhangi bir yerindeki Skype kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız sürede “Skype’tan-Skype’a” arama yapabilecek.

  Başka Hangi Telefonlarda Bedava Konuşma Olacak ?

  Yurtdışındaki telefonlara yapılan aramalarda ve gönderilen kısa mesajlarda önemli ölçüde tasarruf edilirken bireyler veya gruplarla anında mesajlaşma imkânına da kavuşulacak. Başta fotoğraf ve video gibi görüntü belgelerinin yanı sıra diğer dosya türleri de Skype kullanıcıları tarafından paylaşabilecek. Nokia’nın dünya çapındaki akıllı telefon kullanıcısı sayısı 200 milyonu aşıyor.

  [​IMG]

  Skype yöneticisi Russ Shaw bundan sonra da Google’ın geliştirdiği Android işletim sistemi yüklü mobil cihazlara ve BlackBerry telefonlara benzer uygulamaların kurulmasını hedeflediklerini söyledi.

  Ayrıca Samsung LG ve Motorola gibi üreticilerle görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

  Skype geçen ay duyurduğu Verizon Wireless ile işbirliğiyle de ses getirmişti. Ortaklık kapsamında bu aydan itibaren Verizon’un akıllı telefonlarına Skype entegre edildi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cepten Bedava Konuşma Forum Tarih
Cepten Facebook’a Bedava Girmek - Facebook Zero İnternet ve Network 9 Kasım 2010
Avea Cepten İnternet Paketleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Cepten internete girene uyarı! İnternet ve Network 30 Mart 2010
SpvTV v1.0.176 (Cepten Televizyon İzle)(Süper Program) Diğer Tüm Programlar 14 Şubat 2010
Türkiye yüzde 6.4 küçülüyor cepten 2 bin dolar gidiyor Ekonomi Ve Borsa 24 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş