Cepte doğala yakın ses

'Sony Ericsson' forumunda Siraç tarafından 21 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cepte doğala yakın ses konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cepte doğala yakın ses

  [​IMG]
  Ericsson'un yeni teknolojisi yapılan görüşmelerde yüksek ses kalitesini sağlıyor.

  Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde çözüm ve teknolojilerini tanıtan Ericsson’un yenilikçi yaklaşımı büyük ilgi gördü.
  GSM şebekelerinden yüksek kaliteli ses iletilmesini sağlayan ‘AMR Wideband’ teknolojisi sayesinde, cep telefonuyla yapılan görüşmeler doğala en yakın ses kalitesinde gerçekleştirilebiliyor.
  Cep telefonu görüşmelerinin kristal berraklığında bir ses kalitesi ile yapılabilmesini sağlayan AMR Wideband, fısıltı seviyesindeki konuşmaları bile karşı tarafa ileterek, gürültülü ortamlarda görüşme yapmayı kolaylaştırıyor. Yeni teknoloji ile gelen yüksek ses kalitesini test eden kullanıcılar, deneyimlerini ‘Sanki yan yana konuşuyormuşuz gibi’ şeklinde tanımlıyorlar.
  Konuyla ilgili konuşan Ericsson Genel Müdür Yardımcısı ve Radyo Ürünlerinden Sorumlu Yöneticisi Ulf Ewaldsson, AMR Wideband teknolojisinin Ericsson destekli tüm GSM ve WCDMA/HSPA şebekelerinde kullanılma hazır olduğunu belirtti ve “Günümüz ses iletimini ileriye taşıyan bu teknoloji, ses kalitesinde yapılan devrimin başlangıcına işaret ediyor” dedi.
   

Bu Sayfayı Paylaş