CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Programı 2.0 Download

'C-D' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Programı 2.0 Download konusu CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Programı 2.0 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden:
  CEO ile müşterilerinizi ve cari hesaplarınızı ve bunlarla yaptığınız yazışmaları, görüşmeleri ve verdiğiniz teklifleri ekli dosyaları ile beraber kaydederek takip edebilirsiniz. Bu programı kullanmanız halinde müşterileriniz ve cari hesaplanırızla süregelen tüm ilişkilerinizi düzenli bir şekilde, az emek ve zaman harcayarak izleyebilirsiniz.

  CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi Programı'nı kullanabilmek için profesyonel bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmiyor. Kısa sürede programın kullanımını öğrenebilirsiniz.

  Program esnek olduğundan kullanımı herhangi bir sektörle sınırlı değildir.
  Programın harici dosya ekleme özelliği sayesinde verdiğiniz teklifler veya yazışmalarınızın ekli dosyaları hangi formatta olursa olsun programın veritabanına ekleyebilir, dilediğinizde açabilir veya farklı kaydedebilirsiniz.

  Programı kullanırken işlemlerinizi dönemlere (klasörlere) ayırmak isteyebilirsiniz. Çalışma dönemleri özelliği sayesinde birçok işlem için bir tek CEO lisansı satın almanız yeter. Örneğin; ilişkilerini yönettiğiniz birden fazla şirketiniz olabilir, ilişkilerinizi konu veya başka bir kritere göre kategorize etmek isteyebilirsiniz, ilişkilerinizi yıllar veya aylar gibi tarihsel kriterlere göre ayırmak isteyebilirsiniz.

  CEO programının içinde ayrıca bir ajanda modülü bulunmaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu programı defter ajandanız gibi rahatça kullanabilirsiniz.

  Deneme sürümü 5 müşteri ile sınırlı. Programı kullanarak daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sürüm : 2.0

  Boyut : 16.5 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 5 müşteri

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : NX Yazılım

  [​IMG]

  CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Programı 2.0
   

Bu Sayfayı Paylaş