Cennet Süzer Anaokulu Gaziantep Şehitkamil

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Cennet Süzer Anaokulu Gaziantep Şehitkamil konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Cennet Süzer Anaokulu Hakkında - Cennet Süzer Anaokulu Tanıtım - Cennet Süzer Anaokulu Resimleri - Cennet Süzer Anaokulu İletişim

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
    Cennet Süzer Anaokulu Gaziantep Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cennet Süzer Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cennet Süzer Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cennet Süzer Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Cennet Süzer Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CENNET SÜZER ANAOKULU
    Adresi: SARİGÜLLÜK MAH. KİLİÇALİ CAD.
    Telefon Numarası: 3423219647
    Faks Numarası: 3423223912
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Yükleniyor...