Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu Resimleri - Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]

  TARİHÇE

  Cemal GÜRBÜZATİK


  Okulumuz 1996 yılının eylül ayında Eğitim öğretime açılmıştır. Cemal GÜRBÜZATİK adlı hayırsever vatandaşımız 2565 m2 arsa bağışlamış, onun adına okul binamız M.E.B. tarafından yaptırılmıştır. Başta meslek lisesi olarak yaptırılmış, daha sonra ilköğretime dönüşmüştür.

  Okulumuzdaki öğrenciler; ikizdere, Osmanbükü, Yazıdere’ den taşımalı Sandıklı’dan ve merkez Cumhuriyet Mahallesinden gelmektedir.

  Okulumuzda 12 derslik, Fen, Bilgi Teknoloji laboratuarı, Konferans Salonu, Kütüphane, İş Eğitimi Atölyesi, Kantin, Arşiv Kooperatifi bulunmaktadır. Okulumuz kat yakıtlı kaloriferlidir.

  Bahçemizde Basketbol, Voleybol, misi futbol sahası vardır. Folklor, izcilik, müzik, resim dallarında çalışmalarımız yapılmaktadır. Bahçemiz toplam alanı 5565 m2’dir. Etrafı ağaçlandırılmıştır.

  VİZYONUMUZ

  Büyük hedeflere küçük adımlarla ulaşan, adından söz ettiren saygınlığı olan öğretmen ve öğrencileriyle öncü bir okul olmak

  MİSYONUMUZ

  Bilimsel gelişmeler ışığında tarihi göz önüne alarak Atatürk ilke ve inkılaplarını dayanak kabul ederek öğrenen, gelişen ve üreten, milletini, vatanını, ailesini ve kendisini seven ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek

  Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / İNCİRLİOVA

  Adı: CEMAL GÜRBÜZ ATİK İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Cumhuriyet Mah. Lozan Cad. No:25 Incirliova-Aydin

  Telefon Numarası: 2565856400

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi:Cemal Gürbüz Atik İlköğretim Okulu

  Dilek ve Temennileriniz için Tıklayınız....

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş