Cem Yılmaz Para Basıyor

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 5 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Cem Yılmaz Para Basıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ünlü komedyen, Türk Telekom'la sadece 2010 yılı için 7 buçuk milyon dolara el sıkıştı
  [​IMG]
  Ülkemizin en büyük güldürü ustalarının başında gelen Cem Yılmaz, reklamların aranılan yüzlerinden. Bugüne kadar birçok firmanın yüzü olan ünlü komedyen, 2007 yılında Türk Telekom'la el sıkıştı. O dönem basında yer alan haberlere göre; Cem Yılmaz; firmadan 1 yılda çekeceği yaklaşık 44 reklam filmi için 2 buçuk milyon dolar ücret aldı. Ünlü sanatçının yine Türk Telekom'dan 2008'de 5 milyon dolar, 2009 senesi için de 6 milyon dolarlık anlaşma yaptığı gündeme gelmişti.

  Fiyatanı artırdı
  BU rakamlarla Türkiye'nin en pahalı reklam yüzü olan Cem Yılmaz, bu yıl kendi rekorunu da kırdı. Son günlerde firmanın "Evde Bir Şeyler Oluyor" isimli kampanyasıyla herkesi güldüren ünlü sanatçı, Türk Telekom'la 2010 yılını kapsayan bir anlaşma daha yaptı. Cem Yılmaz'ın yıl boyunca ekrana gelecek reklam filmleri için fiyatını geçen yıla oranla arttırdığı ortaya çıktı. Söylenenlere göre; Yılmaz, 1 yıl için firmadan 7 buçuk milyon dolar aldı.

  Kim daha komik?
  Herkesin birbirine sorduğu "Cem Yılmaz mı, yoksa Şahan Gökbakar mı daha komik?" sorusunun yanıtı ortaya çıktı! Uçankuş internet sitesinin yaptığı ankete katılanların çoğu; Yılmaz'ı daha komik bulduğunu belirtti. Büyük çekişmeye sahne olan ankette yaklaşık 20 bin kişi oy kullandı. Cem Yılmaz, oyların yüzde 50.73'ünü alarak az bir farkla zirvedeydi.

  Kılıktan kılığa girdi
  Türk Telekom için başarılı reklamlara imza atan Cem Yılmaz, kılıktan kılığa girdi. Ünlü komedyen, 2007 yılından beri yüzü olduğu firmadan bu seneyle birlikte toplam 21 milyon dolar ücret almış oldu.
  (televizyongazetesi.com)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yılmaz Para Basıyor Forum Tarih
Ses boşlukta niçin yayılmaz kısaca Sorular ve Cevaplar 21 Ocak 2017
Yılmaz Güney Kimdir Kısaca Hayatı Sanatçı Tanıtımları 24 Ocak 2014
Burak Yılmaz Kimdir, Burak Yılmaz Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 19 Aralık 2012
Çağırkan Kas.hacı Meşhude Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri Kaman Kırşehir Kırşehir Tanıtımı 2 Temmuz 2012
Yılmaz Şehit Mustafa Sonkaya İlköğretim Okulu Bilgileri Saruhanlı Manisa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 18 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş