Celal Kolot ağır konuştu

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Celal Kolot ağır konuştu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Celal Kolot ağır konuştu


  Başkan adaylarından Murat Aksu'nun kendisi hakkındaki açıklamalarına tepki gösteren Celal Kolot, “Sürekli benimle ilgili konuşuyor. Arkamdan değil, yüzüme söylesin” diye çıkıştı.
  [​IMG]
  Beşiktaş eski yöneticilerinden Celal Kolot, yeni başkan adaylarından Murat Aksu hakkında sert açıklamalar yaptı. Kolot, “Başkan adayı olarak ortaya çıktı. Onursal Başkanımız Süleyman Seba bile onun daha genç ve tecrübesiz olduğunu söyledi. Biraz söz dinlesin. Kendisi kaç yıllık Beşiktaşlılıdır.

  Futbol oynamakla, idareci olmanın ne alakası vardır lütfen açıklasın. Bana her gittiği yerde saldırır ve konuşursa, daha ağır yanıtlar alacaktır. Del Bosque, Murat Aksu zamanında gitti. Bu konu hakkında ne yaptı. Beşiktaş’ın paraları uçtu. Milyonlarca dolar tazminat ödenmek durumuda kalındı. Murat Aksu’nun gittiği her yerde benimle ilgili konuşmasına anlam veremiyorum. Beni arayarak destek istiyor sonra da medya yoluyla hakkımda konuşuyor. Bir başkan adayı için çok ayıp. Konuşulacak ne varsa yüzüme konuşsun. Medyada sağda solda dedikodu yapmak Beşiktaşlı’ya yakışmaz.

  Kendisi çok iyi hatırlar. Trabzonspor’dan Tomas Jun alındığına yönetime gelip ‘Koreden oyuncu aldık’ demesi futbolla ne kadar ilgili olduğunu ortaya koyuyor” dedi.
  Ne demişti...Murat Aksu, önceki gün Türkiye gazetesine verdiği röportajda, Celal Kolot hakkında: “Benim gibi yönetimden ayrılan, ancak verdiği demeçlerle sürekli gündeme gelen Celal Kolot’u sık sık uyardım. ‘Sen konuşursan, ben konuşursam bu Beşiktaş’a zarar verir’ dedim. Aslında aday olmayı düşünmüyordum. Camiadan gelen baskılara hep sessiz kalıyordum. Önüne gelen beni çevirip takımla ilgili rahatsızlıklarını ifade eder oldu. Artık bazı şeyler bardağı taşırdı. Beşiktaş’ta bir şeylerin kesin olarak değişmesi gerektiğine karar verdim ve adaylığımı açıkladım.


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Celal Kolot ağır Forum Tarih
Mevlana Celaleddin Rumi Sözleri En Güzel Güzel Sözler-Mesajlar 28 Ocak 2014
Bozoklu Celal İsyanı Hakkında Bilgi Tarihi Bilgiler 23 Haziran 2012
Celaleddin Kitabı - Şebnem Pişkin Kitap, Resim ve Dergi 11 Haziran 2012
Mevlâna Celaleddin Rumi Kimdir - Mevlâna Celaleddin Rumi Hayatı ve Eserleri Biyografi & Otobiyografi 29 Mart 2012
Celalettin İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 17 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş