CD DVD Label Maker 2.01 Indir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  CD DVD Label Maker 2.01 Indir konusu CD DVD Label Maker 2.01

  Boyut: 1.38 Mb

  Kullanım İzni
  : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama
  : 7 şablon

  Dil
  : Türkçe

  İşletim Sistemi
  : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma
  : RonyaSoft

  Tanıtım:

  Elinizde CD/DVD'ler var ama içeriğinde ne olduğunu bilmiyor ve sürekli bunları bilgisayara takıp oradan içlerini görüp, buna göre işlem yapıyorsanız, CD DVD Label Maker derdinize derman olabilir.

  Kendi CD/DVD'nizin kapağını yapmak ister misiniz? Örneğin, MP3 ya da video koleksiyonunuzun? Aile fotoğrafları arşivi ya da veri yedeklemek için? Önemli olaylar ve hediyeler için?

  CD DVD Label Maker, CD/DVD etiketi ve kapak oluşturmak için tasarlanmış kullanımı kolay bir programdır. Ayrıntı içinde boğulmadan çalışmanızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  Program içinde varolan şablonlar yoluyla CD ya da DVD kapak seçimi yapabilir ya da kendi seçtiğiniz resimleri kapak olacak şekilde oluşturabilirsiniz.

  Programın içinden CD/DVD'nin ön ve arka kapakları hazırlanabilir, yazıcıdan çıktı alınabilir, Türkçe karakter sorunu yaşamadan Türkçe içerik ekleyebilirsiniz.

  Ayrıca eğer bilgisayarınızda farklı yazı tipleri varsa bunları Windows/Font klasörüne attığınızda çalışmalarınızı daha da renklendirebilirsiniz. Eğer değişik, hoş, çarpıcı, garip, eksantrik yazı tipleri istiyor ama bulamıyorsanız, programın yardım menüsünde adresi verilen web sitesinden çeşitli yazı tipleri alabilirsiniz. Buradaki yazı tiplerini innDirip, RAR dosyalarını bir konuma açıp içinden çıkan TIFF dosyalarını Windows/Font klasörüne yapıştırmanız yeterlidir.

  Basit bir arayüze sahip olduğu için hiç zorluk yaşamadan CD/DVD kapakları oluşturabilirsiniz. A-4, A-5 kağıt biçimi, standart ya da katlanmış kağıt ciltlerini destekler.

  Bu programın Türkçe dil dosyasını editör Ali K. tarafından yapılmıştır.

  [​IMG]

  CD DVD Label Maker 2.01
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Label Maker Indir Forum Tarih
CD DVD Label Maker 2.01.01 İndir C-D 2 Temmuz 2009
CD and DVD Label Maker driver indir Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009
CD DVD Label Maker 1.03.03 İndir C-D 22 Nisan 2009
CD/DVD Label Maker for Mac (Macintosh)1.43 İndir C-D 7 Mart 2009
CD DVD Label Maker 1.02.03 Download C-D 31 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş