Catak İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Catak İlköğretim Okulu Maçka Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Catak İlköğretim Okulu Hakkında - Catak İlköğretim Okulu Tanıtımı - Catak İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Catak İlköğretim Okulu Resimleri


  Catak İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Catak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Catak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Catak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Catak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
  Adı: CATAK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Çatak Köyü
  Telefon Numarası: 4625122022


  Kurumun Misyonu :

  Bizler bütün öğrencilerin; öğrenimlerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek becerileri kazandırmak için varız. Bizler bütün öğrencilerimizi Atatürk inkılaplarına ve anayasanın başlangıcında ifadesini bulan Türk milliyetçiliğine bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan milli, demokratik,laik sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetişmelerini sağlamak için varız.


  Kurumun Vizyonu:

  İstiyoruz ki Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Oklumuzda her veli öğrencisine öğrenme için her fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın.Okulumuzda çalışanlar ,gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın .


  [​IMG]


  Kaynak :trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Catak İlköğretim Okulu Forum Tarih
Yiğitler Çatak İlköğretim Okulu Bilgileri Karlıova Bingöl Bingöl Tanıtımı 25 Temmuz 2012
Bağlıisa Çatak İlköğretim Okulu Bilgileri Karlıova Bingöl Bingöl Tanıtımı 21 Temmuz 2012
Catak İlköğretim Okulu Bilgileri Haymana Ankara Ankara Tanıtımı 24 Eylül 2011
Çatak İlköğretim Okulu Çine Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Ocak 2011
Çatak İlköğretim Okulu Kavaklıdere Muğla Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 5 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş