Carmageddon 1 Demo (nostalji)

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 26 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Carmageddon 1 Demo (nostalji) konusu Carmageddon 1 Demo indir download bedava yükle

  [​IMG]


  Tüm donanımınızı ve tekerleklerinizi 25 farklı ve manyak araç, 36 değişik parkur ve 5 değişik envanter için hazırlayın. Çünkü Carmageddon ile kral olacaksınız. Pedestrian'ları öldürüp zaman kazanın, "Checkpoint"'lerden geçip puanları toplayın ve diğer tüm araçları çarpa çarpa patlatarak yarışın galibi olmaya çalışın.
  1997 yılında çıkan ilk versiyon Carmageddon tüm dünyada oyun çevreleri tarafından yapılan en iyi oyunlardan birisi seçilmişti. O zamanın teknolojisine göre kaliteli grafikleri, değişik konusu ve içerdiği vahşet sayesinde içimizdeki canavarı ortaya çıkartıp bu oyunda bu canavarı kullanmamıza neden oldu. Hız yaparken ki alınan haz yada arabaları çarpa çarpa patlatırken alınan haz hiçbirşeye değişilmez. Yada yayaları ezerken eğlenmek sadece bu oyunda mümkün.
  Önemli! Oyun birçok ülkede aşırı vahşet içerdiği ve etkide bırakıcı özellikte olduğu için yasaklanmıştı. Ve 18 yaşından küçüklerin bu oyunu oynamaları hala yasaktır.
  Arabanızı kazandığınız puanlar ile geliştirip yada diğer yarışçıların arabalarını çalıp o arabaları geliştirmek elinizde. Zamanının en iyi oyunu olan Carmageddon ile nostalji turuna ne dersiniz?

  Dosya Boyutu:13,45 MB
  Lisans: Deneme Sürümü
  Platform:Win 98/ME/2000/XP
  Limit:Özellik kısıtlamalı
  Dil:İngilizce


  Download : İndir:

  http://softwarex-files.download.com/...&psid=10006533
   

Bu Sayfayı Paylaş