Carlos Corinthians'ı da karıştırdı

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Carlos Corinthians'ı da karıştırdı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  13 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]Carlos Corinthians'ı da karıştırdı


  [SIZE=+0][/SIZE]Teknik direktör Menezes 'Roberto Carlos, Ocak 2010'dan itibaren Corinthians formasını giyecek' derken Kulüp direktörü Gobbi, "'Görüşmeler var ama Roberto Carlos'un bize verilmiş kesin bir sözü yok' dedi.
  [​IMG]
  Bu sezon hakkında sürekli ‘Fenerbahçe’den ayrılmak istediği’ yönünde haberler çıkan Roberto Carlos hakkında Corinthians Takımı Teknik Direktörü Mano Menezes’in yaptığı “Sözlü anlaşmaya varıp, el sıkıştık. Yıldız futbolcu, Ocak 2010’dan itibaren formamızı giyecek” şeklindeki son açıklama da, belirsizliği yine ortadan kaldırmaya yetmedi. Sarı-Lacivertli yönetimin sezon sonuna kadar bırakmak istemediği ünlü futbolcunun, Menezes’in bu açıklaması ile gülen yüzü, gelen bir başka haberle asıldı.

  Menezes’in aksine Corinthians Kulübü Direktörü Mario Gobbi, transferin gerçekleşmediğini ileri sürdü. Gobbi, Roberto Carlos’u transfer etmek istediklerini, bu yönde önemli çaba gösterdiklerini belirttikten sonra, “Biz Carlos’a bir teklif sunduk. O da bize başka bir teklifle geldi. Fakat iki teklif arasındaki fark çok büyüktü. Bu nedenle bir anlaşma olmadı. Ayrıca Roberto Carlos’un bize verilmiş sözü de yok. Kendisini takımda görmek istiyoruz, ama gerçek bu” açıklamasını dile getirdi.  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş