Cari Hesap 1.0 Download

'C-D' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cari Hesap 1.0 Download konusu Cari Hesap 1.0 Download

  Tanıtım:
  Küçük çaplı esnaflar için müşteri borç/alacak takibi yapmaya uygun bir programdır. Sınırsız sayıda borç/alacak tipi ve cari hesap (müşteri) tanımlanır.

  Program Windows 98/2000/XP versiyonlarında denendi. Program tamamen ücretsiz olup, herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

  Ayrıntılı borç/alacak girişleri yapılır. Listede müşteri ismi seçildiğinde otomatik olarak borç alacak toplamları ve o müşteriye ait kayıtlar görülür.

  Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde istenen listelere ulaşılır. Programı kullanmak için herhangi bir eğitime ve bilgisayar bilgisine gerek yoktur.

  Programda sınırsız sayıda veritabanı oluşturulabilir ve sınırsız sayıda müşteri girişi yapılabilir. Kullanıcıların yaptığı işlere göre ödeme/tahsilat tanımlamaları yapılabilmektedir. Müşterilerin borç ve ödemeleri kolayca takip edilebilir. Kullanımı çok basittir. Aranan müşteriye erişmek son derece kolaydır. Tüm raporlar Excel'e biçimli ve formullü olarak aktarılmaktadır.
  Programı tam olarak kullanabilmek için mutlaka Excel programının da yüklü olması gerekmektedir. Herhangi bir problem olduğunda üretici ile iletişime geçmeniz halinde sorun halledilecektir. Programda yardım dosyası da mevcuttur.

  İleride kullanıcların istekleri doğrultusunda programda gerekli değişiklikler yapılacak, yeni ek bölümler ilâve edilecektir. Programa barkodlu stok takibi ilavesi yapılma aşamasındadır. Aynı şekilde tüm sürümleri ücretsiz olacaktır.

  Sürüm : 1.0

  Boyut : 5.59 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Mehmet Yeniyapı

  [​IMG]

  Cari Hesap 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Cari Hesap Download Forum Tarih
E.B.S. Cari Hesap Takip 1.0.8 Download E-F 30 Ocak 2009
AXA Cari Hesap Takip 2.9.9 Download A-B 30 Ocak 2009
AXA Cari Hesap Takip 2.9.8 Download A-B 29 Ocak 2009
AXA Cari Hesap Takip 2.9.7 Download A-B 29 Ocak 2009
AXA Cari Hesap Takip 2.9.6 Download A-B 29 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş