Canım Ailem 29. Bölüm Özeti - Sezon Finali

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Canım Ailem 29. Bölüm Özeti - Sezon Finali konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samim Yiğit’i tefecilerin elinden kurtarmak için Şehnaz’ın teklifini kabul eder: Şehnaz tefecinin borcunu ödeyecek karşılığında otele ortak olacaktır. Borç ödenir Yiğit tefecilerden kurtarılır Samim bu kez de yeni durumu Meliha’ya nasıl anlatacağının derdine düşer.

  Bu sırada Meliha Dilara’nın Samim’in kızı olmadığını öğrenmiş Şehnaz’a haksızlık yaptığına karar vermiştir. Her şeyden habersiz durumu düzeltmek için Şehnaz’a jestler planlamaya başlar. Tehlikenin yaklaştığını gören Ali Samim’le Meliha’ya durumu bir an önce anlatması için konuşur. Plan yapılır. Akşam Şehnaz’ın otele getireceği kafile gittikten sonra Samim her şeyi açıklayacaktır. Bu sırada Meliha Feride’ye ne zamandır beklediği müjdeyi verir Kenan iç güveysi olarak onlarla birlikte kalabilecektir.

  Diğer taraftan Muazzez de boş durmaz. Nikâh işlemlerini başlatmak için evden çıkıp yeni planını uygulamaya sokar. Kenan ve Feride evlilik için gün sayarken Sevin ve Halim ilişkisi bir dönüm noktasına gelir. Samim ve Ali kafile otelden ayrılana kadar Şehnaz’ın otelin ortağı olduğunu Meliha ve Seyhan’dan saklamaya çalışır. Ama Şehnaz’ın yeni hamlesi işleri bir kez daha karıştırır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Canım Ailem Bölüm Forum Tarih
Canım Ailem Dizisinin 63. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Canım Ailem Dizisinin 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Canım Ailem 59. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010
Canım Ailem 58. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 4 Mayıs 2010
Canım Ailem 57. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 23 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş