Canım Ailem 26. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Canım Ailem 26. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samim’in tam da Meliha’ya evlenme teklifi edecekken Şehnaz’ın kızıyla birlikte otele gelmesi bütün planlarını bozar. Şehnaz her iki ailenin ortasına bomba gibi düşmüştür. Şehnaz’ın Samim’e gösterdiği samimiyet daha ilk andan Meliha’yı çileden çıkarır. Meliha Samim’e Seyhan Ali’ye bozulur. İşler kördüğüm olur.

  Şehnaz’ın ertesi gün Dilara ile birlikte elinde pastasıyla mahalleye gelmesi ikinci şok olur. Bu güne kadar durumu idare eden Samim artık Meliha’ya hesap vermek zorundadır. Meliha’ya ne diyeceğini düşünürken Şehnaz’ın yeni oyunu işleri iyice karıştırır.

  Bu sırada Kenan Feride’nin restini görmüş yıldırım nikahı kıymanın yollarını aramaktadır. Evlenmek için paraya para için babasından kalma portakal bahçesini satmaya ihtiyacı vardır. Ama Muazzez yerini hatırlayamadığı için bahçenin tapusu bir türlü bulunamaz.

  Feride ise Halim’i yalnız bırakmamak için Sevin’le tanıştırmış ikilinin arasını yapmak için bütün gücüyle çalışmaktadır.

  Otel açılmış Samim bir yandan da oteli çalıştırmanın derdine düşmüştür. Otelde Meliha ve Şehnaz’ın karşılaşması Samim’le ilgili yeni soruların ortaya çıkmasına neden olacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Canım Ailem Bölüm Forum Tarih
Canım Ailem Dizisinin 63. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Canım Ailem Dizisinin 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Canım Ailem 59. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010
Canım Ailem 58. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 4 Mayıs 2010
Canım Ailem Dizisi 58.Bölüm Fragmanı Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş