Canım Ailem 2. Bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Canım Ailem 2. Bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Canım Ailem 2. Bölüm özeti

  Samim ve çocuklar ailenin oturduğu evin kirasını ödeyemeyince Samim’in arkadaşı Taci’ nin 10 yıldır boş duran baba evine taşınırlar. Ama kadersizlik Samim’in peşini burada da bırakmaz. Zira taşındıkları evin tam karşısında Samim’in 20 yıl önce düğün arifesinde kaçıp yüzüstü bıraktığı Meliha ve iki kız kardeşi oturmaktadır. Samim bu kötü kaderi şansa çevirmeye ant içer! Ve çocukları eski nişanlısı Meliha’ya bırakmanın yollarını aramaya başlar.
  Meliha Samim’den sonra aşk defterini kapatmış kız kardeşleriyle Adana’dan İstanbul’a taşınmış ve hiç evlenmemiştir. Samim’e öfkesi 20 yıldır aynı tazeliğiyle sürmektedir.
  Bu arada Samim’in gemiden arkadaşı Ali bir kavganın ardından ortadan kaybolan nişanlısının peşinden İstanbul’a gelir. Ve İstanbul’da tanıdığı tek dostu Samim’in yanına taşınır. İstanbul’ da nişanlısını aramaya başlar…
  Meliha’nın kız kardeşi Halim ve Seyhan’ın nişanı Samim’in mahalleye kavga kıyamet gelmesi yüzünden yarıda kalmıştır. Halim bu kez kendi kuru fasulyeci dükkanında 10 numara bir nişan töreni düzenlemeye karar verir. Bu sefer hiçbir aksilik çıkmaması için kendini paralar. Ama korkulan olur…
  Samim çocukları Meliha’ya bırakmaya Meliha ise 20 yılın öfkesini Samim’den çıkarmaya ant içmiştir. İkisi arasındaki kavga kıyamet ve tutkulu aşk kaldığı yerden devam edecektir!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Canım Ailem Bölüm Forum Tarih
Canım Ailem Dizisinin 63. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Canım Ailem Dizisinin 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Canım Ailem 59. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010
Canım Ailem 58. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 4 Mayıs 2010
Canım Ailem 57. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 23 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş