Cam-Office Cari 2008 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 3 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cam-Office Cari 2008 İndir konusu Cam-Office Cari 2008


  Tanıtım:
  Cam Hesaplama,Etiket ve Cari Programı, Cam kesim ve ticareti ile meşgul olanlar için, Cam-Office serisinin giriş versiyonudur.


  Bu uygulama ile hızlı cam ölçüleri girişi, fiyatlandırma, Isı cam için etiket yazdırma, müşteri bakiye takibi (veresiye), iş durumu (Sipariş-Yapılacak-Tamamlandı), otomatik macun, fitil,slilikon fiyatı hesaplama, ajanda ile yapılacak işleri görüntüleme özelliklerini kullanabilirsiniz.


  Programın Genel Özellikleri:  Hızlı ölçü girişi, hesaplama ve fiyatlandırma
  Kavyenin sağ tarafında bulunan sayısal bölümü kullanarak ölçüleri çok hızlı girebilirsiniz. Özellikle (+) ve (-) tuşlarını tüm sutunlarda kullanılabilir.
  Girdiğiniz Ölçüleri "Hesapla" butonuna tıklayarak otomatik toplamlarını alabilir ve genel hesaplamalar bölümünde birim fiyatını yazarak fiyatlandırma işleminide tamamlamış olursunuz.


  Isıcamlar için Etiket Yazdırma
  Daha önce girdiğiniz ölçülere göre "Dosya" bölümünde bulunan "Etiket Yazdır" butonu ile bir tıkla yazıcı çıktısı alabilirsiniz. Ayarlar-Cam Tür ve fiyatları formunda hangi tür camların etiketi yazdırılacağını tanımlayabilirsiniz.


  Müşteri Bakiye Takibi (Veresiye)
  Giriğiniz Ölçülerin Müşteri hesabına alacak olarak yansıması için, İş durumunu Yapılacak veya Tamamlandı olarak ayarlayıp müşterinin ismini yazmanız ve kaydet tuşuna basmanız yeterlidir. Müşteriden aldığınız tahsilatları, Tahsilat-Borç Butonu ile giriş yapabilirsiniz.


  İş durumu (Sipariş-Yapılacak-Tamamlandı)
  Sipariş olarak kaydedilen ölçüler ve toplamlar müşteri bakiyesine ve ajanda bölümüne aktarılmaz. Yapılacak olarak kaydedilen işler bakiyeye ve ajanda bölümüne aktarılır. Tamamlandı olarak kaydedilen işler sadece bakiye bölümüne aktarılır.


  Otomatik macun, fitil,slilikon fiyatı hesaplama
  Girdiğiniz cam ölçülerine Macun, Fitil ve Slikon Fiyatınıda eklemek istediğiniz durumlarda ölçülerin yanında bulunan kutucukları işaretleyerek genel hesaplamalar bölümünde bunların fiyatlarınında çıkmasını sağlabilirsiniz.


  Ajanda ile yapılacak işleri görüntüleme
  Ajanda programa entegre olarak çalışmakta olup "Yapılacak" olarak işaretlenmiş işleri görüntüler. Ayrıca kendinizde yapacağınız başka işlerle ilgili ekleme yapabilirsiniz.


  Not: Ayrıca üretici sitesinden programla ilgili videoları izleyip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


  Boyut : 1.75 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : kademir.net


  [​IMG]


  Cam-Office Cari 2008
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Office Cari 2008 Forum Tarih
LibreOffice Portable Office Paketi İndir K-L 31 Ocak 2011
LibreOffice Ücretsiz Office Paketi K-L 17 Kasım 2010
LibreOffice (Linux) Ücretsiz Office Paketi Linux işletim sistemi 17 Kasım 2010
OpenOffice.org Türkçe 3.2 İndir O-P 22 Şubat 2010
Oval Office Demo İndir Demo Oyun İndir 13 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş