Cahilliğimden çok faydalanan oldu

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 23 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Cahilliğimden çok faydalanan oldu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cahilliğimden çok faydalanan oldu

  ‘Cumaya Kalsa’ adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kayacı gençliğinde bir çok hata yaptığını belirterek, “Arada yanlış şeyler, yanlış işler yaptım” diye konuştu

  [​IMG]
  Harvard Üniversitesi’nde misafir öğrencilik yapmak için beş aylığına Amerika’ya giden Aysun Kayacı, yeniden dizi setlerine döndü. Geçen aylarda yıllardır sarı olan saçlarını tanınmamak için kahverengiye boyatan Kayacı, dost kaldıkları eski sevgilisi Fatih Aksoy’un yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği “According To Jim” dizisinin yerli versiyonu “Cumaya Kalsa”da rol alıyor. Dizide Haluk Bilginer’in baldızını canlandıran Kayacı, üç ay sonra Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun olacağını açıkladı. Kayacı, planlarını anlattı.

  ‘Çocuk şöhrettim’
  -17 yaşında bu işe girdim. O zaman medya da bu kadar düzgün değildi ve medyanın şahit olduğu bir ilişki yaşadım. (Futbolcu Emre Aşık’la yaşadığı 7 yıllık birliktelikten bahsediyor.) Cahilliğimizden, çocukluğumuzdan çok faydalananlar oldu. Arada yanlış şeyler, yanlış işler yaptık ama 16 - 17 yaşındaki genç kız tabii ki, yanlış işler yapar. Ama bütün hatalarım internet ortamında, her yerde baki duruyor. Yapmadığım şeyler de bana yıkıldı. 17 yaşında şöhret olmuş bir insan çocuk şöhrettir ve bütün dünyada bunun örneklerine bakın. Hayatları travmalarla doludur. Bir açığım vardı eğitimimle ilgili onu kapattım. Yurtdışı çok iyi geldi. Şimdi İstanbul’a adapte olmakta zorlanıyorum.
  - Amerika’da çok yürüdüm. Orada yalnız olduğum için akşam yemeklerinde tek başıma yemek yiyordum. Diyet yapmadan 3 - 4 kilo verdim. Buraya geldiğimden beri de aşağı yukarı her gün spora gidiyorum. İyi geliyor.

  ‘Beni alacak koca çok şanslı!’
  - Erkekler kahverengi saçlı halimi beğenmiyor ama kadınlar beğeniyor. Ama ben sarı saçlarımdan gerçekten çok sıkılmıştım. Sarışınlığımın artık hiçbir şey katmadığını düşündüm. Hatta ben sarışınlığa bir şeyler katıyormuşum gibime geldi. Kendime de yabancılaştım. Geç bile alınmış bir karar olduğunu düşünüyorum. Saçlarımı asla değiştirmeyi düşünmüyorum. Artık beni hiç kimse röfle masrafına sokamaz. Beni alacak koca çok şanslı, saçlarımın 3 ayda bir 300 milyonluk röflesiyle uğraşamayacak.
  - Tarih değil, gezi programı yapmak istiyorum. Canlı yayın çok kaygan bir zemin. Bu işe 5 yılımı verdikten sonra canlı yayındaki en ufak bir hata da harcayabiliyorlar.
  - Kalbim boş ve şu an sapasağlam... Ayrıca benim kalbim kolay kolay kırılmaz. (Gülüyor)


  Milliyet​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cahilliğimden çok faydalanan Forum Tarih
Neden birden çok din vardır kısaca Dini Sorular ve Cevaplar 18 Şubat 2017
Türkiye'de kükürt en çok nerede hangi bölgede çıkarılır kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Türkiye'de krom madeni en çok nerede hangi illerde çıkarılır kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Hinduizm ve Budizm dinleri daha çok hangi kıtada varlığını sürdürür kısaca Diğer Dinler İnançlar 15 Şubat 2017
Osmanlı en çok hangi devlete karşı toprak kaybına uğradı kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş