Cabal Online Quest çözmek

'Diğer Oyunlar' forumunda Siraç tarafından 25 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Cabal Online Quest çözmek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Questler lvl9x lerin sonuna kadar faydalanacağımız alz ve experience kazanma unsurları olsa da ingilizce gerektirdiği için bazı arkadaşlarımız için oldukça zorlayıcı olabiliyor.Bu yüzden ufak noktalara dikkat çekmek istedim.
  Öncelikle lvl1 den itibaren yapmaya başladığımız görevlerde ziyaret ettiğimiz şahısları ve yerlerini bir kenara not etmeye çalışalım.Pek çok kez bu şahıslarla tekrar tekrar karşılaşacağız.
  İkinci olarak ilk levellerde bize verilen quest eğer yaratık avlamakla ilgili değilse görevi yapacağımız yer haritamızda kırmızı ile işaretlidir.(özellikle zindan görevlerinde faydalıdır.)Belli bir noktaya geldikten sonra ise artık bu kırmızı noktayı göremeyeceğimizden dolayı haritayı gezmeye alışmamız lazım.
  Haritada bulmadığımız görevler için önce inventorymizde bir warp kart olup olmadığına bakalım veya direk 4. kapı denilen yere gidelim.4. kaı b.ice-green d.-d.screama kapıların açıldığı yerdeki son kapıdır.Pek çok kişi buraya bakmayı unutmaktadır.
  Görevi aldığımızda ne yapacağımızı öğrenmek için npc ile konuşurken bize söylediğişeylerin içerisinden renkli yazılarla yazılmış olanlara dikkat edelim. Bu noktalarda mutlaka bize yer tarifi/yapmamız gerekenler söyleniyordur.
  Çok sıkıştığımızda ise arkadaşlarımızdan veya guildimizden yardım talep etmeliyiz.Ancak hemen her questi sorar hale gelmek sizide karşımızdakini de sıkıntıya sokacaktır.
  Puzzle gibi şifre çözmemiz istenilen questlerde deneme yanılma yolunu kullanırken not almayı yine ihmal etmemeliyiz.Hiç bir quest çözümsüz değildir.
  Bos olan görevlerde başlangıçta vur ve kaç taktiği yanı sıra dash skilindende faydalanacağımız için mutlaka dash skilini alın.
  İlerleyen görevlerde zorlu bazı boslar ve zindanlarla karşılaşacağımız için skill rankımızı göstermeye özen göstermeliyiz.Öyleki 3 dakikada kesmemiz istenilen bosta olacak dillere destan Patren Patren görevi de. Hele patren görevine trans olmadan girmek=kesinikle yapamamak
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkürler..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Cabal Online Quest Forum Tarih
Cabal Online Ekran Görüntüleri Diğer Oyunlar 14 Temmuz 2010
Cabal Online Account Alımı ( Resimli ) Diğer Oyunlar 14 Mart 2009
Cabal Online'a Başlamak Diğer Oyunlar 14 Mart 2009
Cabal Online 071029 Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Cabal Online Kayıt Olma Diğer Oyunlar 25 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş