Busch ve Edwards inceleme altında!

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Busch ve Edwards inceleme altında! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  NASCAR yönetimi, Kyle Busch ve Carl Edwards'ı Bristol'deki olay nedeniyle inceleme altına aldı. İnceleme önümüzdeki 6 yarışı da kapsayacak.

  Bristol'de Carl Edwards, Kyle Busch'u son 30 tura girerken hafif dokunarak geçmişti. Yarış tamamlandıktan sonra Busch, Edwards'ın yanında gelmiş ve aracını Edwards'ın üzerine sürmüştü. Edwards ise Busch'a çarpıp spin attırarak cevap verdi. Ancak NASCAR'ın 12-4-A kuralına göre, yarıştan sonra araçları kullanarak tepki göstermek kurallara aykırı.

  Edwards ve Busch'un yarış sonrası demeçleri de gerginlik yaratacak nitelikteydi. Busch Edwards'ın hata yaptığını ve özür dilemesi gerektiğini söyledi;

  "O bunu hep yapıyor. Milwaukee'de ve başka birkaç yarışta daha yapmıştı. Bu onun stili. Bunu anladım. Ve o benden özür dilemeli. Her yarıştan sonra özür dilemeli!"

  "Bir pilotu geçmek için çarpmak, hafifçe itip kontrolünü kaybetmesini sağlamak çok yanlış. Ama o bunu hep yapıyor."

  Edwards ise Busch'tan özür dilemeyeceğini söyledi;

  "Ondan çok daha hızlıydım ama geçemiyordum. Ne yapsam önümde beliriyordu. Daha sonra kendime sordum; 'O olsaydı ne yapardı?' sonra olanları biliyorsunuz... O da böyle yapıyordu. Burada işler böyle ilerliyor."

  "Bundan arınalım artık. Özür falan dilemeyeceğim. Hep NASCAR'ın heyecanlı olması için düşmanlıklar istiyordunuz. Alın işte bir tane oldu."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Busch Edwards inceleme Forum Tarih
Edwards yine Busch'u geçti, kazandı Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008
Hyatt Place Busch Gardens Bilgileri ve Resimleri Tampa Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 15 Ağustos 2010
Edwards, Michigan'daki kupasını bir çocuğa verdi Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş