Burunsuz İlköğretim Okulu Konya Hüyük

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Burunsuz İlköğretim Okulu Konya Hüyük konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Burunsuz İlköğretim Okulu Hakkında - Burunsuz İlköğretim Okulu Tanıtım - Burunsuz İlköğretim Okulu Resimleri - Burunsuz İlköğretim Okulu İletişim


  [​IMG]

  Burunsuz İlköğretim Okulu Konya Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Burunsuz İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Burunsuz İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Burunsuz İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Burunsuz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Burunsuz İlköğretim Okulu Tanıtımı:

  Okulumuzun eski binası 1946 yılında faaliyete geçmiş daha sonra 1992 yılında yeni bina yapılarak yeni binada eğitim öğretim faaliyetine devam edilmiş, halen bu binada eğitim görülmektedir. Geçen süre içerisinde yıpranma ve sınıf yetersizliğiyle karşılaşılmıştır. Okulumuzda 6 derslik, 1 öğretmen odası ve 1 müdür odası bulunmaktadır. 2007 de halen devam etmekte olan 1 bilişim teknolojisi sınıfı, 1 derslik yapım çalışmaları ile binanın ihata duvarı ve genel tamir-onarım yapılmaktadır. Okulumuzda 1 sözleşmeli, 5 kadrolu öğretmen görev yapmaktadır.

  Burunsuz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / HÜYÜK
  Adı: BURUNSUZ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Burunsuz Kasabasi Hüyük/Konya
  Telefon Numarası: 3325428659
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  712404@meb.k12.tr
  Web Adresi: -

  Burunsuz İlköğretim Okulu Resimleri:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
   

Bu Sayfayı Paylaş