Burunçayır İlköğretim Okulu Besni Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Burunçayır İlköğretim Okulu Besni Adıyaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Burunçayır İlköğretim Okulu Hakkında - Burunçayır İlköğretim Okulu Tanıtım - Burunçayır İlköğretim Okulu Resimleri - Burunçayır İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri  [​IMG]

  Okulumuz normal öğretim olup 225 öğrencisi (2009 yılı itibariyle) olup 8 dersliklidir. Adıyaman ili Besni ilçesine bağlı Burunçayır köyünde 1937 yılında faaliyete geçmiştir. İlk olarak iki derslik , bir müdür odası ve bir lojman olarak yapılmıştır. 1987 yılında okulumuz orta okul olarak eğitim öğretime devam etmiştir. 1997 yılından itibaren Burunçayır İlköğretim okulu olarak eğitim- öğretime devam edilmektedir.

  Binamız kömür ve odun yakacakları kullanılarak soba ile ısınmaktadır. 1. kademe binası kalorüferlidir. Su şebekesi ve foseptik çukuru mevcuttur. Aydınlanma elektrikle sağlanmaktadır.

  Burunçayır İlköğretim Okulu Adıyaman Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Burunçayır İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Burunçayır İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Burunçayır İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Burunçayır İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / BESNİ

  Adı: BURUNÇAYIR İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Burunçayir Köyü Besni / Adiyaman

  Telefon Numarası: 4163322240

  E-mail Adresi: Bilgi Yok

  Web Adresi:
  http://okulweb.meb.gov.tr/02/02/626010/sinifbilgi.html

  http://okulweb.meb.gov.tr/02/02/626010/


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş