Burçlara göre 26 Nisan 2 Mayıs arası şanslı günler

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 27 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Burçlara göre 26 Nisan 2 Mayıs arası şanslı günler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Burçlara göre 26 Nisan 2 Mayıs arası şanslı günler

  Koç:

  26, 27 Nisan'da Terazi burcundaki Ay burcunuza zorlayıcı etki yapıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda etkileneceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  28-29 Nisan'da gökyüzündeki enerjiler sizi huzursuz edebilir. Başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda huzursuz edici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  30 Nisan,1 Mayıs ve 2 Mayıs öğlene kadar gökyüzündeki enerjiler sizi olumlu etkileyecek. Yabancılar, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, hukuki konular, seyahatler gibi konular harekete geçecek. Bu konularda yapacağınız girişimlerde başarılı olabilir uzaklardan gelen haberlerden mutlu bir heyecan duyabilirsiniz.

  2 Mayıs öğle saatlerinden itibaren sizin için zorlayıcı etkiler var. Özellikle işi, kariyeri ve hedefleri ilgilendiren konular harekete geçecek. Bu konularda zorlandığınızı hissedeceksiniz.

  Boğa

  26, 27 Nisan'da huzursuz edici etkiler var. Sağlık konuları ve günlük işler önemli olacak. Başkalarına yardımcı olmak zorunda kalabilir, sizin için angarya olabilecek işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

  28, 29 Nisan'da ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar konusunda zorlayıcı etkiler var. Bu konularda yapacağınız girişimler sonuçsuz kalabilir veya sizin için olumsuz koşullar yaratabilir. Olayları çok zorlamayın.

  30 Nisan, 1 Mayıs ve 2 Mayıs sabah saatlerinde başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda huzursuz edici etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu günlerde borç-alacak-verecek konularında dikkat çekici gelişmeler olabilir. Borç almaktan ve vermekten kaçının.

  2 Mayıs öğleden sonra gökyüzündeki enerjiler sizi olumlu etkileyecek. İş ve kariyer konularında olumlu etkiler var. Patronlar veya otorite konumunda bulunan kişilerle bu tatil gününde biraraya gelinebilir veya onlardan haber alınabilir. Gelişmeler sizin yararınıza olacak.

  İkizler

  26, 27 Nisan günleri gelişmeler olumlu olacak. Aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda olumlu etkilerle karşılaşacaksınız..

  28,29 Nisan günleri huzursuz edici gelişmler olabilir. Sağlık, günlük, işler, çalışma koşulları, iş ortamı gibi konularda çok çalışabilir ama istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.

  30 Nisan, 1 Mayıs ve 2 Mayıs sabah saatlerinde evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar gibi konularda zorlayıcı etkiler var. Sakin kalmaya çalışın.
  2 Mayıs öğleden sonra başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda huzursuz edici etkiler var.

  Yengeç:

  26, 27 Nisan ev ve aile hayatı aile bireyleriyle ilgili konularda Yengeçler zorlayıcı etkiler alıyorlar. 28, 29 Nisan günleri gökyüzündeki etkiler sizin için olumlu olacak. Aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda güzel etkiler var.

  30 Nisan, 1 Mayıs günleri ve 2 Mayıs sabah saatleri sağlık, günlük, işler, çalışma koşulları, iş ortamı gibi konularda huzursuz edici etkiler var.

  2 Mayıs öğleden sonra ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar gibi konularda zorlayıcı etkiler var. Sakin kalmaya çalışın.

  Aslan:

  26, 27 Nisan'da gökyüzündeki etkiler sizin için olumlu olacak. İletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler gibi konularda başarılı olabilirsiniz.

  28, 29 Nisan'da ev ve aile hayatı, aile bireyleriyle ilgili zorlayıcı etkiler alıyorsunuz.

  30 Nisan, 1 Mayıs ve 2 Mayıs sabah saatleri aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda olumlu etkilerle karşılaşacaksınız.

  2 Mayıs öğleden sonra sağlık, günlük, işler, çalışma koşulları, iş ortamı gibi konularda huzursuz edici etkiler var.

  Başak:

  26, 27 Nisan'da maddi konularda hareketli gelişmeler olabilir. 28, 29 Nisan'da gökyüzünden olumlu etkiler alıyorsunuz. iletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  30 Nisan, 1 Mayıs'ta ve 2 Mayıs sabah saatleri gökyüzündeki etkiler sizi zorlayabilir. Ev ve aile hayatı, aile bireyleriyle ilgili konularda zorlayıcı etkiler alıyorsunuz.

  2 Mayıs öğleden sonra güzel gelişmeler var. Aşk, yaratıcılık, çocuklar, mutluluk gibi konularda olumlu etkiler var.

  Terazi:

  26, 27 Nisan'da gökyüzünden güzel enerjiler alıyorsunuz. Bu günlerde ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Etkileyici olacaksınız.

  28, 29 Nisan'da maddi konularınız ön planda olacak. 30 Nisan, 1 Mayıs'ta ve 2 Mayıs sabah saatleri iletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler gibi konularda sizin için olumlu etkiler var.

  2 Mayıs öğleden sonra ev ve aile hayatı, aile bireyleriyle ilgili konularda zorlayıcı etkiler alıyorsunuz.

  Akrep:

  26, 27 Nisan'da karamsar ve endişeli bir ruh hali içine girebilir, yalnızlık hissedebilirsiniz.

  Geçmiş olayları düşünüp acı duymaktan vazgeçmelisiniz. Rüyalar ve sezgiler ön plana çıkabilir. 28, 29 Nisan'da olumlu etkiler var. Ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Gelişmeler olumlu olabilir.

  30 Nisan, 1 Mayıs'ta ve 2 Mayıs sabah saatleri maddi konular ön planda olacak. 2 Mayıs öğleden sonra iletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler gibi konularda olumlu etkiler var.

  Yay:

  26, 27 Nisan'da enerjiler sizi olumlu etkileyecek. Sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, gelecek umutları ön planda olacak. Olumlu etkiler var.

  28, 29 Nisan'da karamsar ve endişeli olabilir, yalnızlık hissedebilir, geçmiş olayları düşünüp acı duyabilir ve olayları kontrol edemediğinizi hissedebilirsiniz. Rüyalar ve sezgiler ön plana çıkabilir.

  30 Nisan, 1 Mayıs'ta ve 2 Mayıs sabah saatleri olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Olumlu ve güçlü etkiler var. 2 Mayıs öğleden sonra maddi konular önemli olabilir.

  Oğlak:

  26, 27 Nisan'da gökyüzünde zorlayıcı etkiler var. İş ve kariyer hedefleri ön plana çıkıyor. Gelişmeler sizin için olumsuz olabilir. Sert ve tepkili davranışlardan kaçınmalı, olayları fazla zorlamamalısınız.

  28, 29 Nisan'da gökyüzünden olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, gelecek umutları ön planda olacak. Olumlu etkiler var.

  30 Nisan, 1 Mayıs'ta ve 2 Mayıs sabah saatleri karamsar ve endişeli olabilirsiniz. Geçmiş olayları düşünüp acı duymak yerine dikkatinizi sevdiğiniz konulara yöneltmelisiniz. Rüyalar ve sezgiler ön plana çıkabilir.

  2 Mayıs öğleden sonra sizin için olumlu etkiler var. Ön planda olmak isteyebilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Girişimci ve cesaretli olacaksınız.

  Kova:

  26, 27 Nisan'da enerjiler sizi olumlu etkiliyor. Yabancılar, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, seyahatler gibi konular harekete geçiyor. Girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz.

  28, 29 Nisan'da iş ve kariyer hedefleri ön plana çıkıyor. Etkiler zorlayıcı olacak.
  30 Nisan, 1 Mayıs günleri ve 2 Mayıs sabah saatleri olumlu etkiler alıyorsunuz. Sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, gelecek umutları ön planda olacak.

  2 Mayıs öğleden sonra gökyüzündeki etkiler sizi karamsar ve endişeli yapabilir. Geçmiş olayları düşünüp acı duyabilir ve yalnızlık hissedebilirsiniz. Kendinizi duygularınıza kaptırmayın. Rüyalar ve sezgiler ön plana çıkabilir.

  Balık:

  26, 27 Nisan'da başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda huzursuz edici etkiler var.
  28, 29 Nisan'da gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi olumlu etkileyecek.

  Yabancılar, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, seyahatler gibi konular harekete geçiyor. Bu konularda fırsatlarla karşılaşabilir, güzel haberler alabilirsiniz.

  30 Nisan, 1 Mayıs günleri ve 2 Mayıs sabah saatleri iş ve kariyer hedefleriniz ön plana çıkıyor. Sizin için zorlayıcı etkiler var.

  2 Mayıs öğleden sonra sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, gelecek umutları ön planda olacak. Olumlu etkiler var.

  Yazan: Astrolog Ümran Ensari
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Burçlara göre Nisan Forum Tarih
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Burçlara Göre Burçlar Alemi - Astroloji 11 Ocak 2012
Genel Burç Yorumu - Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Beklentileri Nelerdir? Burçlar Alemi - Astroloji 10 Aralık 2010
Burçlara Göre Hangi Çikolatayız Burçlar Alemi - Astroloji 12 Kasım 2010
Burçlara Göre Makyaj Ve Saç Renginiz Ne Olmalı ? Burçlar Alemi - Astroloji 8 Kasım 2010
Burçlara Göre Gelinlik Modelleri Burçlar Alemi - Astroloji 13 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş