Burçlar ve futbol

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Burçlar ve futbol konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Burçlar ve futbol


  Koç

  Heyecanlı ve hırslı Koç insanı Mars’ın enerjisi sayesinde son derece dayanıklı bir bünyeye sahiptir. Bu özellikleri bir sporcu olarak ona birçok avantaj sağlar. Hızlı olduğu ve ani kararlar verebildiği için rakip kaleyi zorlayan bir oyuncu olabilir. Ama duygularının şiddeti yüzünden heyecanlı ve agresif tavırlar içine girebilir ve oyun sırasında kontrolünü kaybedebilir.


  Boğa

  Rahatına düşkün olan Boğa burcu hemen ön plana atılmak istemez. Fakat çok dayanıklı ve inatçı olduğu için oyunun sonuna kadar yorulmadan mücadele edebilir. Güvenlik konusuna çok önem verdiği için kalede ve kale önünde başarılı bir performans gösterecektir. Fakat değişen şartlara hızlı uyum sağlamakta çok başarılı olmadığı için önemli pozisyonları kaçırabilir.


  İkizler

  Çok hızlı hareket edebilir ve zihinsel becerileri yüksektir. Bu özelliği onu çok hızlı bir oyuncu yapabilir. Becerikliliği ve bulunduğu her yere kolay uyum sağlaması takımda her yerde oynayabilmesini sağlar. Fakat diğer yandan odaklanma sorunu olabilir ve çok sık fikir değiştirebilir. Her an her yerde olmak isteyebilir ama maç sırasında asıl olması gereken yeri ve zamanı kaçırabilir.


  Yengeç

  Hayal gücü ve sezgileri çok yüksektir. Bu sayede doğal olarak ne yapması gerektiğini bilir. Bu yeteneğini fiziki gücüyle birlikte kullanırsa çok başarılı olabilir. Eğer takım içinde gereken sıcaklığı buluyorsa takımını ailesi gibi sahiplenebilir ve onu korumak için var gücüyle mücadele edebilir. Zaman zaman aşırı duygusallık yüzünden oyun sırasında hatalar yapabilir.


  Aslan

  Kendini göstermek ve takdir edilmek onun için çok önemlidir. Bu yüzden daima elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Fiziksel enerjisini, odaklanma gücünü ve organizasyon yeteneğini bir arada kullandığı zaman takımını çok iyi yönetebilir. Fakat tek başına öne çıkma arzusu ve egosuyla başedemezse takımının başarısını engelleyebilir.


  Başak

  Uzun vadeli planlar yapar. Hedefine ulaşmak için sistemli ve kararlı bir çalışma ortaya koyar. Detaylar konusunda çok dikkatlidir. Rakibinin en küçük hatalarını bile farkedebilir ve bunları kendi takımı lehine değerlendirebilir. Ekip çalışmasına yatkındır. Tabii bunun sonucunda istediğini elde etmeyi başarır. Fakat bazen detaylara fazla takılabilir ve fırsatları kaçırabilir.

  Terazi

  Genelde uyumlu ve zarif bir oyuncudur. Maçların centilmen bir hava içinde oynanmasına katkıda bulunur. Sakin tavırları ile maç sırasında çıkabilecek gerginliklere engel olan son derece başarılı bir lider olabilir. Fakat kararsızlıkları yüzünden hedef belirlemekte zorlanır. Eğer kazanmak için yeterince motive olmuşsa o zaman ne yapacağını bilir.


  Akrep

  Sezgileri çok güçlüdür. Ve karşısındakinin ne yapacağını önceden hisseder. Aynı zamanda çok iyi stratejisyendir. Beklenmedik anlarda beklenmedik çıkışlar yapabilir ve rakibini kolayca yanıltabilir İleri pozisyonlardan çok geride ve orta sahada daha başarılıdır. Bazen kendini duygularına kaptırabilir ve kişisel hesaplaşmalar içine girebilir.


  Yay

  Her zaman kazanacağına inanır. Ve enerjisini şansın kendisine gösterdiği doğrultuda başarıyla kullanır. Beklenmedik çıkışlar yaparak doğru zamanda doğru yerde olur. Doğal olarak sporcu fiziğine sahiptir. Bu özellikleri onu oldukça başarılı bir oyuncu yapar. Ama zaman zaman aşırı iyimserliği yüzünden rehavet içine girebilir ve gerekeni yapmakta geç kalabilir.


  Oğlak

  Son derece sistemli ve ne istediğini bilen bir tavır içindedir. Her zaman kendisine bir hedef belirler ve o hedefe ulaşmak için zor koşulların üstesinden gelir. Ve uzun soluklu bir performans sonunda başarılı olur. Tabii başarıyı tek başına sahiplenmeye kalkışmamalıdır.


  Kova

  Oyun sırasında son derece ileri görüşlüdür. Ne zaman nerede olması gerektiğini bilir ve zamanlama konusunda doğru kararlar verir. Enerjisini zekasıyla birleştirerek başarıyı yakalayabilir. Bazen alışılmışın dışında bir oyun sergileyerek hem takım arkadaşlarını hem rakiplerini şaşırtır. En zor tarafı kontrol edilmesi güç tavırlarıdır. Zaman zaman disiplin sorunları yaşayabilir ve isyankar bir tavır takınabilir.


  Balık

  Sezgileri yüksek ve şanslı biridir. Ayaklarını kullanmaktaki ustalığını sezgi ve enerjisiyle birleştirdiği zaman gayet başarılı bir performans ortaya koyar. Bazen onu görünmez yapan bir kıvraklığı vardır. İkili mücadelelerden kolayca sıyrılmasını bilir. En büyük rakibi ise kararsızlığıdır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Burçlar futbol Forum Tarih
Burçların sembolleri özellikleri anlamları Burçlar Alemi - Astroloji 23 Ocak 2014
Burçların Anlamları Burçlar ve Anlamları Burçlar Alemi - Astroloji 7 Ekim 2013
2013 Nuray Sayarı Burçların Aşk Hayatı Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 5 Kasım 2012
İslamiyette Burçlar İman ve İslam Forumu 31 Ocak 2012
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Burçlara Göre Burçlar Alemi - Astroloji 11 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş