Burçların Uğurlu Renkleri

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 27 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Burçların Uğurlu Renkleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Burçların Uğurlu Renkleri

  KOÇ BURCU

  Koç burcu insanının uğur rengi sarıdır. Sarı her çiçekle uyumlu bir beraberlik bulan sevginin ve şehvetin rengidir. En ateşli en esrarengiz ve en egzotik ilişkiler koçun sarı rengiyle başlar.

  BOĞA BURCU

  Boğa Burcu'nun uğurlu rengigöklerin ve denizlerin mavi rengidir.

  İKİZLER BURCU

  İkizler Burcu'nun uğurlu renkleri ; saflığıntemizliğin ve sadakatin rengi olan beyaz ve yeryüzünün doğal rengi olan yeşildir.

  YENGEÇ BURCU

  Dünyanın en sevgi dolu insanları olan yengeçlerin uğurlu rengi gül pembesidir.Evrensel Aşk'ın da sembolü olan bu renksevgi dolu yüreklerle yakından ilişkilidir.

  ASLAN BURCU

  Aslan burcunun uğurlu rengiolgunlaşan ahududuların ve değerli gröna taşının kırmızısıdır. Bu renk büyük bir fiziksel enerjinin yaşamla dolup taşan güçlü bir isteğin ve doğal güçlerin simgesidir.

  BAŞAK BURCU

  Başak burcunun uğurlu rengi erguvandır.Bu renkhem deneyden geçmiş bir idealizmihem de ruhsal alanı simgeler.

  TERAZİ BURCU

  Terazi burcunun uğurlu rengi olan kahverengiyaz boyunca süren gelişme döneminde bütün varlıklara güç verendinlenme ve arınma dönemine hazırlanan sonbahar toprağını simgeler.Kök salmanın ve dünyada kararlı bir biçimde davranırken daha yücelere Ulaşmaya hazırlığın rengidir.

  AKREP BURCU

  Akrep burcunun uğurlu rengituruncudur.Batan güneşin parlak turuncusu olan bu renkdeneyle ya da öğrenimle elde ettiği bilgileri kullanmayı becerencanlı ve aydın kişilerin simgesidir.Bu renkakreplerinruhsal ve bedensel alanı kavrayıpüstün mantığınıdaha alt düzeydekileri yönlendirmede kullandığını gösterir

  YAY BURCU

  Yay burcunun uğurlu rengiyeryüzünü örten gecenin siyahıdır.Gecenin siyahı her şeyi yeniden doğurabilecekher şeyi gizleyen ve örten siyahtır.

  OĞLAK BURCU

  Oğlak burcunun rengitemizliğisaflığıiffeti ve şeffaflığı simgeleyen beyazdır.En son kirlenecek rengi temsil eden oğlak insanıhayata başladığı ilk günkü temizliğiniyaşamın sonuna kadar sürdürme arzu ve isteği ile yaşar.

  KOVA BURCU

  Kova burcunun uğurlu rengi gümüştür.Gümüş renginin pek çok sihirli özelliği vardır.Bedeni ruha bağlayan gümüş rengi bir kordonun varlığına ve tutkulu aşkın ince titreşimlerini simgelediğine inanılır.

  BALIK BURCU

  Balık burcu insanının uğurlu rengi mavidir.Daima arayış içinde olmalarıgüçlü duygularıhafif melankoliye yatkın tavırları ile onlara uygun bir renktir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Burçların Uğurlu Renkleri Forum Tarih
Burçların sembolleri özellikleri anlamları Burçlar Alemi - Astroloji 23 Ocak 2014
Burçların Anlamları Burçlar ve Anlamları Burçlar Alemi - Astroloji 7 Ekim 2013
2013 Nuray Sayarı Burçların Aşk Hayatı Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 5 Kasım 2012
İngilizce Burçlar - Burçların İngilizcesi Burçlar Alemi - Astroloji 14 Aralık 2011
Burçların İslamdaki Yeri Nedir Burçlar Alemi - Astroloji 23 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş