Bubble Ice Age 1.28 Download

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bubble Ice Age 1.28 Download konusu Bubble Ice Age 1.28 Download

  Tanıtım:
  Oyunun amacı 3 ya da daha fazla sayıda aynı renkteki buz kabarcıklarını bir araya getirmektir. Bir araya gelen kabarcıklar parçalanarak oyun alanının dışına çıkar. Eğer aşağıda, bunlara tutunan başka kabarcıklar varsa bu kabarcıklar da düşer. Bölümü bitirmek için bütün kabarcıkları yok etmek gerekiyor. Eğer kabarcıklar zemine inerse oyun biter.

  Oyunda 5 adet zorluk seviyesi mevcut: Baby, Easy, Medium, Hard ve Unreal. Baby seviyesinde oynadığımızda, diğer seviyelerden farklı olarak baloncuğun izleyeceği yolu gösteren işaret çizgisi bulunuyor. Zorluk seviyesi yükseldikçe oyun alanı genişliyor ve dolayısıyla karşımıza çıkan baloncuk sayısı artıyor. Her atıştan sonra ekranın sağındaki kırmızı sayaç bir miktar yükseliyor. Tamamen dolduğu zaman asılı baloncuklar 1 kat aşağı iniyor. Dolayısıyla baloncuklar zemine daha çok yaklaşıyor. Zorluk seviyesi arttıkça sayaç daha çabuk doluyor.

  Oyun Şekilleri:

  Classic, Puzzle, Advanced ve Endless olmak üzere 4 çeşit oyun şekli var. Classic, temel oyundur diyebiliriz. Puzzle oyununda gelen baloncuklar belirli kalıba göre dizilmiş oluyor. Ayrıca biten bölümlerin ardından yeni bölümler açılıyor. Advanced oyununda değişik özellikleri bulunan baloncuklar düşebiliyor. Endless' de ise baloncuklar aşağıya indikçe arkadan sürekli yenileri geliyor.

  $15.95 karşılığında oyunu satın alabilirsiniz. Oyunu satın aldığınızda;


  Skor tabelası açılır,
  100 yeni puzzle bölümü gelir,
  Kısıtlamalar kalkar,
  Kayıt ekranı kaldırılır.

  Sürüm : 1.28

  Boyut : 1.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Realore Studios

  [​IMG]

  Bubble Ice Age 1.28
   
  Son düzenleme: 14 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş