Bu yaz pasteller popüler

'Populer markalar & Moda' forumunda KaRDeLeN tarafından 25 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Bu yaz pasteller popüler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu yaz pasteller popüler
  Herkes yaz mevsimini özler; işte bu duygu tasarımcılar tarafından 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonlarına pastel renkler kullanılarak aktarılmış görünüyor.
  Tercih edilen renkler gibi, değişkenliği, bireyselliği sağlamak ve rutine girmekten sakınmak için moda akımları da her sene değişiyor. Moda sektörü insanların fiziksel görünüşlerini geliştirmek için iyi bir zevk anlayışı ile yaratılan stil ve yenilik taraftarlığı ile alakalıdır. Moda yaratıcıları farklı şeylerden ilham alır ve yine de bir kaç basit noktada buluşan moda koleksiyonlarına hayat verirler.

  İlkbahar yaz sezonu her zaman sıcaklık ve aydınlığı getirir akla ve bu senenin pastelleri bu karakteristiklerin altını çiziyor. Pastel renklerin sebep olduğu belirli bir çekicilik var ve tasarımcılar bu kromatik cazibeyi koleksiyon stillerini pekiştirmek için kullandılar.

  Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkilerini hatırlayanlarınız, pastel tonlarının sakinleştirme ve huzur veren gücünü tahmin edecektir ki aynı etkiyi 2010 yaz koleksiyonlarındaki çoğu parçada da göreceksiniz.

  Basit renkler, renk kombinasyonları veya desenlerden, pasteller dış görünüş kadar ruhu da aydınlatacak güzel ve huzurlu bir tarz yaratabilir.

  Pastel modası çoğu ten rengiyle uyum sağlar ve doğal güzelliği destekler. Gözlerimizi kamaştıran turunçgiller, mavi tonları, pembeler, morlar, bej ve yeşiller… Bu renkler, bugünün moda akımları tarafından son derece ihtiyaç duyulan ahenk hissini yaratması ile de bilinir…​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - pasteller popüler Forum Tarih
Popüler Radyo Frekansları Populer Uydular Frekanslar 5 Temmuz 2012
Gelecekte Popüler Olacak Meslekler Nelerdir? Meslekler Rehberi 27 Aralık 2011
En Popüler Kız İsimleri İsimler Sözlüğü 22 Haziran 2011
En Popüler Erkek İsimleri İsimler Sözlüğü 22 Haziran 2011
Popüler Çocuk Şarkıları Çocuk Şarkıları & Videolar 11 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş