Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar Ama - Eşref Yaman Yalçın

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar Ama - Eşref Yaman Yalçın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar Ama - Eşref Yaman Yalçın - Kitap Özet  Kitap Özet

  Niçin Bu Kitabı Alacaksınız? Tıpkı her Pazarlamacının şu soruyu sorduğu gibi. Neden müşteriler bizim markamızı tercih etmeli, ediyor, edecek?İşte bu soruya cevap arıyorsanız o zaman bu kitabı okumalısınız.

  Teklifim Şöyle; Kim olduğumun, ne yaptığımın pek önemi yok; şimdi sayfaları şöyle bir karıştırın, bu sayfalarda marka konumlandırmaya ilişkin aklınıza takılanlara cevaplar bulacaksınız. Sizin için önemli olan içerik ise, kendinizi tartmak, yerli yabancı örnekleri incelemek ve kendi sektör ve markanızla kıyaslamak istiyorsanız bu kitabı okumalısınız.

  Okurken eğlenmek, eğlenirken düşünmek? Evet, altını çizmem lazım, akademisyen de olmadığım için akademik bir içerik, geniş tanımlamalar, kanıtlanmaya çalışılan tezler yok bu kitapta. Şayet sayfalarca kaynak arıyorsanız kitabı şimdi rafa koyun. Ama hafif dışarıda kalırsa belki bir başkasının dikkatini çeker.Zaten konumuzda benzerlerinin arasından dikkati çekmek ile başlamıyor mu?İşte bu sebeple kitabın kapağı böyle tasarlandı.

  İçeriğe Gelince :”Bir dünya markası” olabilmek yapılacak doğruların bir sonucudur.Bir başka değişle,bir dünya markası olabilmek öncelikle “doğru konumlandırma” dan başlar.Doğru konumlandırma yapmanın ise kuralları vardır.

  Kitap Kapak

  [​IMG]

  Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar Ama
  Eşref Yaman Yalçın
  · MediaCat Kitapları
  · Basım Tarihi : 01 - 2010
  · ISBN : 786055755393
  · Sayfa Sayısı : 160
  · Etiket Fiyatı : 10.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş