bu programla hem ses yükseltebilir hm de parçaları kesebilrsin.

'Diğer Programlar' forumunda Asi_isyankar tarafından 1 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. bu programla hem ses yükseltebilir hm de parçaları kesebilrsin. konusu
  The KMPlayer birçok medya dosya formatını oynatabilen ve destekleyen çok yönlü ve becerikli bir oynatıcı. Bu formatlar arasında VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime ve diğerleri var. Çok geniş bir özellik yelpazesine sahip bu program ile altyazıları düzenleyebilecek veya kontrol edebilecek, ses, video veya ekran görüntülerini birçok yol ile yakalayabileceksiniz.


  Programda bulabileceğiniz "Album" özelliği ile kendi medya albümlerinizi yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. Favoriler, TV kartı desteği gibi bir çok benzersiz ve eşşiz özellikle donatılmış bu yazılım bilgisayarınızdaki tüm medya ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde. Sisteminizde hiçbir codec karışıklığı yaratmak istemiyorsanız bu programı kurup artık rahatlıkla mp3lerinizi dinleyebilir, DVD filmlerinizi izleyebilir, veya HDRip, DVDRip gibi codeclerle hazırlanmış DivX, XviD videolarıda izleyebilirsiniz.  Aynı zamanda hasarlı veya bozuk AVI dosyalarını oynatabilme gibi bir özelliğide bulunan program, paylaşırken şifrelenmiş, sıkıştırılmış müzik albümlerini (zip,rar) de oynatabiliyor.  Skin desteği ile tamamen değiştirilebilir gelişmiş ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu oynatıcı, oynattığınız medya türüne göre skin değiştirebiliyor.


  İçerdiği Codec ve Filtreler
  Video Decoderleri : DivX, XviD, Theora, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP3, VP5, VP6, H263(+), H.264(AVC1), CYUY, ASV1/2, SVQ1/3, MSVIDC, Cinepak, MS MPEG4 V1/2/3, FFV1, VCR1, FLV1, MSRLE, QTRLE Huffyuv, Digital Video, Indeo3, MJPEG, MPNG SNOW, TSCC, Dirac, VC-1, RealVideo, SMC vs.
  Ses Decoderleri : AC3, DTS, LPCM, MP2, MP3, Vorbis, AAC, WMA, ALAC, AMR, QDM2, FLAC, TTA, IMA ADPCM, QCELP, EVRC, RealAudio vs.
  2Ch -> Çoklu kanal dönüşümü
  Kayıt dönüştürücü: Dahili kopya, Gabest's, Morgan  NOT:uzun süredir bu playeri kullanıyorum en önemli bir özelliği daha var geniş ekranlı monitörlere uyumlu olmayan görüntü yapısını ekran kontrollerinden kendi monitörün çözünürlüğünü yazarak her türlü yapıdaki görüntüyü şeklini bozmadan full ekran yapabiliyor diğer hiçbir playerde bu özelliğe rastlamadım.
  DOWNLOAD:


   
Yükleniyor...
Benzer Konular - programla yükseltebilir parçaları Forum Tarih
Bilgisayar Açılışında Çalışan Programlar Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 7 Ağustos 2012
2012 Yılbaşı Televizyon programları Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 30 Aralık 2011
2012 Yılbaşı programları Kıbrıs Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 21 Aralık 2011
2012 Yeni Yıl Programları Seyahat Acentaları 21 Aralık 2011
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Teknikeri Eğitimi Hakkında Meslekler Rehberi 23 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş