Bu nasıl menacer!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 15 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bu nasıl menacer! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Bu nasıl menacer!


  [SIZE=+0][/SIZE]Menacerler, oyuncularını pazarlamak için her yolu denerken, Sinan Bolat'ın menaceri Kısmet Eriş çıktı, “Futbolcum şu anda Fenerbahçe'de oynayacak kapasitede değil” diyerek ders verdi.
  [​IMG]
  Genel kanıdır; Menacerler, sözleşmesi sürsün sürmesin, oyuncusunu bir kulübe pazarlayıp, parasını almaya bakar. Siz hiç, oyuncusuna talip olan kulübe, komisyonunu cebine indirmek yerine, “Henüz sizde oynamaya hazır değil” diyen bir menacer gördünüz mü? Eminiz ki, görmediniz. O zaman buyrun. Bu menacerin adı Kısmet Eriş. O, ismi son günlerde Fenerbahçe ile anılan milli kalecimiz Sinan Bolat’ın da menaceri. Eriş, FANATİK’e öyle açıklamalar yaptı ki, şaşmamak mümkün değil. İşte Eriş’in söyledikleri: “Sinan şu an Fenerbahçe’de oynayacak seviyeye sahip değil. Türkiye daha değişik bir yer ve buradaki baskıya dayanamaz. Fenerbahçe’ye transfer olur ama sadece maddi kâr yapar. Reklam transferi olur. Volkan Demirel ondan çok daha tecrübeli ama bir gün onu geçebilir. Daha çok genç.

  ‘Transfer haberleri Volkan’a saygısızlık’
  Ona çok güveniyorum. Golü attıktan sonraki sevincinden bunu anlayabilirsiniz. Volkan’ın bu kadar başarıya rağmen hâlâ eleştirilmesi ve Sinan’ın transfer haberleri ona saygısızlık. Buna dayanabilmesi de Volkan’ın mental açıdan ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Sinan daha 1. Lig’de 1 sezon oynamadı. Kafayla attığı gol çok büyütüldü. Onun kaleciliği ile gündeme gelmesi çok daha önemli. Tabii ki hata yapacak, bundan ders çıkartmasını da biliyor. Fenerbahçe, Standard Liege’den çok daha büyük bir takım. Fenerbahçe ancak ileride bizim için bir adım olur. Ancak henüz çok erken.”

  M.Çağrı Davran


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - nasıl menacer Forum Tarih
Hicret nasıl gerçekleşti kısaca Dini Sorular ve Cevaplar 18 Şubat 2017
Türkiye dağların uzanışı iklimi nasıl etkilemektedir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Ulaşım alanında gelişmeler toplum hayatını nasıl değiştirebilir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Akıllı bir varlık olmak insana nasıl yararlar sağlar kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017
Bilgi sahibi olmak insanı taassuptan nasıl kurtarabilir kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş